Я й гадки не мала, що улюблений співах моєї молодості робив такі речі. Це вас здивує

Насправді я ніколи не мала кумирів. Та пісні лише одного-єдиного співака зачіпали душу. Це був Джордж Майкл. Саме його голос допомагав впоратися навіть зі складними ситуаціями. Та нещодавно я дізналась про цього співака 80-х те, про що навіть не підозрювала раніше.

Виявляється, з 1996 року Джордж Майкл перераховував увесь дохід від пісні «Jesus to a Child» на благодійність. Мільйони доларів, як рятували життя дітлахів. Та це були далеко не всі його добрі справи. Співак допомагав безхатькам, сиротам, навіть зовсім незнайомим людям.

5 грудня 2016 року Джорджа Макла не стало. Він помер в 53 роки на Різдво. Це справжня іронія долі, адже чи не найпопулярніша пісня Майкла – культова «Last Christmas».

Минуло кілька років і відомий ведучий Річард Осман зізнався, що одного разу до нього на програму прийшла жінка, яка не могла завагітніти. Вона скаржилась, що через високу вартість штучного запліднення її мрія ніколи не здійсниться. Наступного ж дня Джордж Майкл зателефонував ведучому і сказав, що хоче дати цій жінці 15 тисяч фунтів стерлінгів. 

Пошепки

1997 року від раку померла мати співака. Минуло 10 років і Майкл дав благодійний концерт для медсестер у Лондоні. Це була його подяка за поміч матері.

Чимало років артист жертвував просто космічні кошти різноманітним благодійним організаціям, серед них – Childline, Terrence Higgins Trust та Macmillan Cancer Support.

 – Одного разу просто в кафе він дав 25 тисяч фунтів стерлінгів незнайомій жінці, яка ридала через борг. Співак просто виписав чек і наказав офіціантці передати його жінці, – написано у твітері VectorVictoria.

Співак не хотів піаритись на благодійності, тому усю свою благодійну діяльність приховував. Лише згодом про неї дізнався світ.

Такі вчинки заслуговують на повагу. А чи робите пожертви ви? Як допомагаєте іншим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector