Я кохаю Настю, а вона – мене. Лишень ніяк не хоче покинути свого чоловіка. Тому я й наважився на ризикований крок

Я вже два роки зустрічаюся з Настею. І це справді дівчина моєї мрії. Їй 24 роки, а мені 22. Я працюю тренером в спортивному клубі. Насправді я майстер спорту, та через травму трохи змінив професію. Зараз планую свій заклад відкрити. Справи йдуть дуже добре, адже я ще й веду свій канал на ютубі.

Так от, у нас прекрасні стосунки. І я благаю кохану покинути свого чоловіка. Він старий та огидний. Лиш уявіть, йому 58 років, старший за її батька. Звичайно, він дуже заможний. Настя вся в діамантах, на дорогому електрокарі їздить. Вона звикла до безтурботного життя. Я не зможу забезпечити їй таке життя, хоча й бідувати точно не буде.

Зустрічаємось ми в залі та в мене вдома. Нещодавно Настя зателефонувала й сказала, що більше не буде займатися.

 – Що сталося? Захворіла?

 – Я вагітна. Лікар сказав, що не можна.

 – Це ж моя дитина, так?

 – Потім поговоримо.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я знав, що я батько. Настя згодом приїхала. Я зустрів її квітами, щасливий, як ніколи. Насправді я завжди про це мріяв, уявляв, що ми нарешті станемо нормальною сім’єю. Я ж ніколи такої не мав. Тато покинув маму, коли мені два роки виповнилось.

Пошепки

 – Кохана, коли ми розпишемось? Я хочу бути поруч!

 – Послухай, спустись на землю. Я не хочу розлучатись. Подумай головою. Мій чоловік дасть дитині розкішне майбутнє, вона вчитиметься в кращому виші Європи. А ти що?

 – А я рідний тато! Любитиму і буду поруч!

 – Не буде цього. Я все вирішила!

 – Тоді я самий піду до твого чоловіка й все розкажу. Він тебе однаково вижене!

– Не посмієш.

Вона просто пішла геть. Я не знаю, як бути. Розказати правду чи ні? А що як Настя не схоче зі мною бути після цього? Але інакше я не зможу бути поруч зі своєю дитиною! Що робити?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector