– Я кохаю вашого сина, Діма – це так, захоплення. Не руйнуйте нашу сім’ю! – Невістка в сльозах благала. Що я мала робити

Вкрай важка в мене ситуація. Не знаю, як бути. Мій син – військовий. З 2014 року він на сході, вдома майже не буває. Був всього два роки в шлюбі, коли вперше поїхав. Я знала, що це буде не просто, та вірила, що молоді впораються. 

Приблизно раз на пів року мій Максимко приїжджав додому на кілька тижнів. Невістка зустрічала його, здавалося, що їхні почуття лише міцнішають. Та я помилялась.

Якось влітку я гуляла в парку зі старою подругою. І раптом побачила, що дружина мого сина Валерія сидить в кафе з якимось чоловіком. За мить той незнайомець її поцілував. Я не витримала й підійшла.

 – Привіт! Максимко не дзвонив?

Вона почервоніла. Я пішла геть, та невістка мене наздогнала.

 – Я кохаю вашого сина, Діма – це так, захоплення. Зрозумійте, мені дуже самотньо. Не руйнуйте наш шлюб!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

В сльозах вона благала не розповідати Максиму. Скажу чесно, я ледве втрималась. Згодом син дістав поранення і повернувся додому. 

Все в них так добре було. Син мав надзвичайно щасливий вигляд. Я навіть забула про той неприємний випадок.

Минуло кілька років і Валерія народила синочка. Це стало надзвичайною подією для усіх нас. Адже невістка не могла завагітніти багато років. 

У ті часи все було чудово. Максим працював у місцевому військкоматі, онук підростав. Та почалась війна і сина знову відправили на схід. 

Як важко було мені чекати його дзвінка. Я не могла спати, втратила апетит.

Одного разу мені стало зле просто на вулиці, квартира сина знаходилась неподалік, я вирішила піти туди відпочити. Ключа мала. Та підійшовши, побачила, як з під’їзду виходить Валерія з якимось чоловіком. Я збагнула – вона знову зраджує. Зараз в таку важку мить.

Я не знаю, як бути. Вже й думки закрадаються, що онук від іншого чоловіка. Хочу розказати усе Максиму. Та чи варто його зараз розчаровувати. Йому й так важко і самотньо. Як мені бути?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector