Я ледве на ногах стояла після дачі. Та згодом все ж поїхала туди знову. Але щойно дійшла до хвіртки, почула жіночий сміх

Зараз мені дивно, як я взагалі до такого дійшла. Була життєрадісною гарною дівчиною з чудовою освітою та великими перспективами. Друзі завжди захоплювались мною.

 – Як тобі вдається мати такий гарний вигляд і стільки працювати? 

Я й справді дуже багато працювала. Але свою роботу обожнювала. Тим паче платили досить пристойно. А свій вільний час  проводила в салонах краси та магазинах одягу. Найкращий релакс – придбати собі нову гарну річ. Почувалась, наче лялька.

А тоді зустріла Тараса. Досить цікавого і гарного хлопця. Ми почали зустрічатись, а вже за пів року я переїхала до нього. Мені давно кортіло мати нормальні стосунки, адже через постійну зайнятість бракувало часу на особисте. Саме тому повністю розчинилась в цих стосунках. Вишукувала цікаві рецепти, готувала, витрачала власні кошти на делікатеси, прибирала і створювала в оселі затишок. І разом з тим продовжувала мати чудовий вигляд.

Так минуло кілька років. Усі випитували, коли ж весілля. Та коханий не поспішав із пропозицією. Після початку повномасштабного вторгнення в нього почались проблеми на роботі. Я фактично утримувала нас. Просто залишала гроші на полиці й Тарас брав, скільки треба. Я ніколи не принижувала його допитами, на що ж витрачає. Не вважала це проблемою. 

А цьогоріч навесні Тарас запропонував.

 – Ти ж знаєш, у батьків є дача. Та вони там вже не бувають. Не хочеш поїхати.

Звісно, я погодилась. Діставшись ділянки, побачила невеличкий будинок, теплицю і город. Тут коханий заявив:

 – Дивись, зараз такі складні часи, треба засадити овочі, не знати ж, що надалі буде.

Пошепки

 – Але я не вмію. Ніколи на городі не працювала, не люблю цього. І в мене манікюр.

 – Я взяв рукавиці й насіння теж є. Врешті, ніколи не пізно почати.

Не знаю чому, але я погодилась. Хотіла продемонструвати йому, що я надійна жінка і можу з усім впоратись.

Того дня, повертаючись додому я ледве на ногах трималась. Страшенно стомилась. І, хоч мала рукавиці, зіпсувала свій манікюр. Та разом з тим вдавала що все чудово.

За літо ми кілька разів їздили на ділянку, сапали, пололи. Та нещодавно Тарас сказав, що збирається з друзями на рибалку, а я вирішила сама поїхати на дачу. Цікаво було, що ж там вродило, вирішила трохи попрацювати, а потім позасмагати.

І ось підходжу я до будинку і чую жіночий регіт. Я злякалась, подумала, що безхатьки вдерлися в дім. Та коли зайшла – побачила свого Тараса в ліжку з незнайомою жінкою.

Я очам своїм не повірила. Оце так рибалка! Відразу ж поїхала додому, зібрала речі й пішла геть. Було дуже боляче, та найбільше через те, що мене нахабно використовували. Як дурепа, була за хатню робітницю, коханку та ще й фінансувала це все.

Не знаю, чи зможу колись довіряти чоловікам. Але не хочу, щоб Тарасові це зійшло з рук.

Порадьте, як помститися колишньому?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector