Я ледве на ногах стояла, повертаючись додому і раптом почула розмову в маршрутці. Вона змінила мій день

Мені 43 роки, та, чесно кажучи, почуваюсь на 70. Сама виховую двох дітей. Старшому Олегу – 15. Ми увесь час сваримось. Я розумію, що він підліток, хоче мати гарний одяг, модний телефон, а я ледве кінці з кінцями зводжу. Речі вишукую на секонд-хенді, продукти купую в найдешевшому супермаркеті.

Донечці Інні 11. На щастя, вона все розуміє, дуже доросла і для себе ніколи нічого не вимагає. Та хто знає, як воно далі буде. Мій колишній зовсім нам не допомагає. Коли війна почалась, він втік з молодою подругою до Бельгії. Навіть не цікавиться, як його діти. Через усі ці проблеми з зовсім змарніла. Подруги мене сварять.

 – Що з тобою? Ти можеш ще когось зустріти. Піди до перукаря, пофарбуйся. Діти тебе ніколи не поважатимуть, як ти так ходитимеш.

 – На це треба бодай 2 тисячі виділити, я не можу.

 – То пофарбуйся сама. Хоча б очі підмальовуй ідучи на роботу.

Я й справді вже навіть помаду не використовувала. Вдягала, що під рукою. Зовсім байдуже стало.

І ось, якось поверталась стомлена додому. Останній місяць працювала понаднормово, щоб трохи більше заробити. Коли побачила, що в маршрутці є вільні місця – дуже зраділа, відразу сіла. І тут почула, як просто переді мною розмовляли дві бабусі. На вигляд 75 років. Та вони вражали охайністю і доволі стильним одягом.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Я завтра в салон краси йду. Підеш зі мною?

Пошепки

 – Та ні, трохи пізніше.

 – Ти що! Вже видно сивину. Так не можна ходити!

 – Серйозно? Тоді піду! Але після масажу.

На мить я подумала, що ці панянки заможні. Не стрималась і спитала:

 – Невже такі пенсії високі маєте, що по салонах ходите?

 – Ні, доню, зовсім ні! Але з роками ми збагнули – хай би що було – треба мати гарний вигляд! Тож щомісяця одну тисячу виділяємо на себе. Ось ти спробуй – і побачиш, життя зміниться. Люди до тебе ставитимуться інакше, бо ти сама почуватимешся впевненішою!

Ця розмова змінила мій день. Дорогою додому я зайшла в магазин і купила фарбу для волосся й помаду. А ще пообіцяла собі, що отримавши наступну зарплату неодмінно піду в салон.

Як гадаєте, невже зовнішній вигляд жінки настільки важливий? 

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector