Я мало крізь землю не провалилась, коли почула запитання коханої мого сина. Вона ще навіть не невістка

Нещодавно мій син повідомив, що хоче познайомити мене з дівчиною, до якої має серйозні почуття. Звісно, я погодилась, хоча, як на мене, йому ще не варто поспішати. Назарові 24 роки, нащо йому зараз сім’я?

Та він наполягав. Тож ми запланували вечерю. Я ретельно підготувалась. І ось у двері постукали. Відчиняю – й бачу зовсім не таку картинку, як я собі в голові малювала. Переді мною стояла проста русява дівчина у светрі та джинсах. Я ж уявляла яскраву красуню в сукні й з макіяжем.

Вони увійшли. Богдана відразу запропонувала свою допомогу та охоче взялась накривати на стіл.

“О, прислужитися хоче”, – подумала я. 

Ми сіли вечеряти. І тут я збагнула, чому ця дівчина так сподобалась синові. Вона огорнула його турботою, лиш я не могла зрозуміти, чи не гра це. Насправді я вкрай недовірлива. Потім я запропонувала переглянути сімейний альбом. Та такої реакції від Богдани не чекала. З якою цікавістю чи захватом вона про все розпитувала. Невже людину й справді може так захоплювати інша сім’я?

Наприкінці дівчина сама взялась прибирати. Не встигла я зі столу зібрати, як вона вже посуд перемила. Я жартома сказала:

 – Ну все, відмінну оцінку ти від свекрухи заробила!

– А можна я вас мамою називатиму, а не свекрухою? Якесь не гарне це слово.

Від цього питання я мало крізь землю не провалилась. Не знаю, чому я так відреагувала. Та мені здавалось, що я бачу Богдану наскрізь. Разом з її підступним бажання вразити Назара і стати його дружиною. Тож я не стрималась:

 – Яка я тобі мати? Ти що? У цій своїй акторській грі вже не перегравай! Це вже занадто!

Дівчина почервоніла і вилетіла з квартири. Це розлютило мого сина.

Пошепки

 – Ти що? Для неї все наше життя особливе! Вона ніколи не бачила сімейних альбомів і не була на вечерях. Богдана сирота! Вона зростала в інтернаті!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Як мені стало соромно. Наче крижаною водою обдало. Син побіг наздоганяти свою кохану. А я збагнула, що можу втратити унікальну людину, котра понад усе цінуватиме сім’ю. Я тоді всю ніч не спала, місця собі знайти не змогла. А наступного дня зателефонувала синові.

 – Любий, я все виправлю! Якщо ти справді кохаєш Богдану – відвези мене до неї.

Я спекла яблучний пиріг, бо якось не могла йти з порожніми руками. Ми приїхали до гуртожитку, де жила дівчина. Пошарпані стіни й жахливі умови, давно такого не бачила. Син розповів, що дівчина має гарну роботу і вже може винаймати квартиру. Та вони вирішили вже після весілля зробити це разом.

Богдана дуже здивувалась, коли на порозі побачила мене. 

 – Доню, я дуже сподіваюсь, що ти зможеш мене пробачити! Я звикла, що довкола всі люди фальшиві, того вже мало кому довіряю. Буду щаслива, як ти мене “мамою” називатимеш!

Ми міцно обійнялися. А тоді сіли в тій маленькій, та затишній кімнаті пити чай з моїм пирогом. Саме тоді в мене з’явилась донька, про яку я й мріяти не могла. 

Раджу усім жінкам бути добрішими до майбутніх невісток. Їм так складно. Врешті ми ж і самі колись були на їх місці! 

А як би ви відреагували на таке питання дівчини у перший день знайомства? Зізнайтеся чесно!

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector