Я мало не втратила дитину, дізнавшись про зради чоловіка. Та це був лише перший удар

 – Як тобі пощастило! Артур гарний, наче бог, ще й розумний!

Подруги щиро заздрили мені. А я й думала, що справді буду щаслива. Побачивши вперше Артура в компанії – відразу закохалась. Та і як інакше – він вмів привернути увагу, вдало пожартувати.

Коли він покликав на побачення – я була на сьомому небі. Мабуть, тому й не помічала різних його недоліків і дивних моментів. Наприклад того, що Артур щовечора кудись поспішав, намагався до 22 години мене відправити додому. 

Згодом ми одружились. Я завагітніла мало не відразу і була дуже щаслива. Артур наче теж зрадів, хоча й емоцій своїх не виказував. 

Не знаю, можливо під час вагітності в мене загострились відчуття, та я почала помічати усілякі нюанси. Наприклад, аромат парфумів, дивні дзвінки, постійні відрядження. Ще чоловік щовечора ходив на тренування. А одного разу я помітила, що він забув свою спортивну форму. Зателефонувала – ніхто не відповів. 

А тоді вирішила поїхати в спортклуб. І що, чоловіка я там не знайшла. Ще й дізналась, що в зал він не ходив вже пів року. Пазли склалися. Я чекала Артура біля будинку на лавці. А коли він повернувся – відверто спитала:

 – В тебе інша?

 – Так. Але ти не думай, це не якась там інтрижка. Я Лесю кохав вже дуже давно. Та мамі вона не сподобалась, бо старша на десять років, ще й дитину має.

 – Як ти міг зі мною так вчинити?

 – Я тебе люблю, просто інакше. Без Лесі теж не можу.

Я повернулась додому й почала збирати речі. Для мене це було надто пізно. Раптом приїхала свекруха. Мабуть, син їй зателефонував. Вона відразу почала на мене кричати:

 – Подивись навколо: той випиває, той дружину б’є! А твій заробляє, добрий, буде чудовим батьком. Куди ти підеш на шостому місяці?

 – І ви все знали?

Пошепки

 – А що тут такого? Всі зраджують. А ти хоч знатимеш, що він не ходить до різних сумнівних жіночок, а має лише одну, до якої ніколи не піде.

Все це не вкладалося в моїй голові. Я так нервувала, що потрапила до лікарні й мало не втратила дитину. Ще й поговорити ні з ким не могла, соромно зізнатися, що чоловік зраджував відразу після весілля. 

Свекруха щодня до мене приходила й переконувала, що я не буду нікому потрібна з дитиною, і що кращого за Артура не знайду. Якось я в це все повірила. І змирилася. Вирішила народжу дитину, а там подивлюсь. Та щоразу, коли чоловік йшов з дому я відчувала таку пригніченість, що жити не хотілося. 

Я народила чудову дівчинку Людмилу. Моя мама приїхала з Італії, аби допомогти. Та вона відразу ж зрозуміла, що щось у наших з Артуром відносинах не так. А потім я не витримала і все розповіла. 

Наступного дня, коли чоловік пішов на роботу, мама взялась збирати мої речі.

 – Що ти робиш?

 – Ми їдемо. Збирай речі Людмили.

 – Куди?

 – Ти тут жити не будеш! Я вже орендувала квартиру, а потім ти поїдеш зі мною в Італію. Дорогенька, себе треба поважати! 

Що я не казала мамі, вона не слухала. Ми поїхали. Артур не надто засмутився. Та лютувала свекруха. Кричала, що я не маю права забирати її онуку. Та все ж я домовилась з колишнім і він дозволив вивезти доньку в Італію.

Зараз я щаслива. І дуже вдячна мамі, що примусила мене. Не розумію, як я взагалі збиралась жити в таких умовах!

А ви як гадаєте, можна змиритися зі зрадами чоловіка?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector