Я маю чотири свекрухи. Ми з чоловіком збирали гроші, щоб купити квартиру і я відкладала більше, ніж він

Ми з чоловіком доволі довго збирали на свою власну квартиру. І коли у нас була вже достатня сума на перший внесок, ми вирішили починати пошуки. Звичайно, грошей для того, аби одразу виплатити всю суму у нас не було, тому вирішили брати кредит.

Чоловік не дуже любив займатися цими справами, тому повністю довірив пошуки мені, але коли про це дізналася його матір, я зрозуміла, що все не так просто. 

Ми одружилися у 25 років. З самого початку, все було просто чудово, але потім він  вирішив познайомити мене зі своєю родиною: мама і три сестри. Щоб ви зрозуміли, в мене  була не одна свекруха, а одразу 4!

Вийшло так, що грошей на квартиру більше відкладала саме я, тому що моєму чоловікові доводилося допомагати мамі та своїй молодшій сестрі. А ось я грошей вкладала доволі багато. От і сума вже зібралася чималенька.

Одного разу, свекруха покликала нас до себе у гості. В той день, молодша сестра чоловіка якраз закінчила навчання і ми прийшли святкувати. Чоловік навіть зітхнув з полегшенням, що йому вже не потрібно буде віддавати їм купу грошей. І якось ми заговорили за нашу квартиру. Свекруха почала:

– Синку, ти коли квартиру вже будеш купувати?

– Мам, я тим займатись не люблю, тому пошуки довірив Марині. Нехай вона з цим розбирається.

– Як це Марині? Та вона зараз як вибере! Аби тільки їй зручно було. А нам як жити потім? Може краще я цим займуся?

В цей момент, мені навіть їсти перехотілося. Я підняла погляд на середню сестру чоловіка Катю і вона сказала:

– А що ти зараз на мене дивишся? Ти нам ніколи грошима не допомагала. Тільки те і робиш, що про себе думаєш.

В голові я доволі грубо їй відповіла. Три дорослі дівки і не можуть прожити без допомоги найменшого брата. Всі сидять у нього на шиї. Може вже пора самостійно навчитися заробляти? 

Але на той момент я просто промовчала, взяла виделку і продовжила їсти свій салат.

Після цього, свекруха покликала мого чоловіка поговорити у іншу кімнату. А я залишилась наодинці з його сестрами. Мабуть, хвилин п’ять ми просто мовчали, а потім, я підняла очі і молодша сестра сказала:

Пошепки

– Марино, передай мені сіль, будь ласка.

Тут різко продовжила говорити Катя:

– Отже, квартиру буду вибирати я, тому що там ми будемо жити усі разом. Можеш більше не шукати.

Я не хотіла грубо відповідати, тому і сказала:

– Вибирати буде той, хто на них збирав.

Тут втрутилась третя сестра:

– А ти чого взагалі наші гроші рахувати надумала? Це вже нам вирішувати.

Я намагалася не сваритися і просто нормально витримати цей вечір. Потім, ми з чоловіком зібралися і поїхали до друзів на дачу. Все було просто чудово, ми співали пісень, смажили шашлик і просто насолоджувалися природою. Але я помітила, що мій чоловік поводив себе якось не так. Я вирішила запитати, що трапилося, на що він відповів:

– Нам треба розійтися. Вибач, але всі мої рідні просто тебе не сприймають. Я вирішив, що куплю квартиру собі і буду жити там із сестрою. 

Після цього він різко встав і просто пішов. Я проплакала весь вечір біля багаття і в мені ще жила надія на те, що за декілька днів він схаменеться і все буде як раніше. Але ні, він лише надіслав мені повідомлення: “Привіт! Як ти? Переведи, будь ласка, заощадження мені або в готівку, я заберу!”.

Після цього, я зрозуміла, що це просто обман. Мене хотіли розвести як наївну дурепу. Я вирахувала всі кошти, які вкладала особисто і які робив чоловік. Як добре, що зараз усю інформацію можна дізнатися за допомогою інтернету. 

Я перерахувала йому його заощадження і написала: “Тобі на віллу в Каліфорнії, просторіка”. Свої гроші я перерахувала на свою карту і вирішила, що маю повне право поїхати відпочити.

Там я познайомилася з чудовим чоловіком, з яким зараз і живу у 3-кімнатній квартирі. А з колишнім чоловіком ми вже не спілкуємось.

А як би ви вчинили на моєму місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector