– Я можу зробити вашій доньці операцію і повернути їй зір, – раптом сказала незнайомка, яка випадково опинилася в домі Олега

Офтальмолог Наталя була професіоналом своєї справи і рятувала багатьох людей, які мали проблеми із зором. 

У неї була молодша сестра, яка збиралася вийти заміж. Вона давно не бачилася зі Златою, тому з нетерпінням чекала зустрічі. Раніше сестри були нерозлучними, але переїзд все змінив.

Наталя купила квиток на автобус, зайняла своє місце і вирушила в дорогу. Однак буквально через дві години її транспорт поламався. Оскільки жінка не хотіла запізнитися, то вирішила піти до автостанції пішки і звідти відправитися в пункт призначення.

На жаль, дорогою Наталю застала злива. Парасолі у неї не було, а телефон невчасно вимкнувся. І що тепер їй робити? Довелося зайти у перший зустрічний дім, щоб просити про допомогу.

Їй відчинив двері високий та красивий чоловік. Його звали Олегом. Він вислухав історію Наталі і погодився дати їй телефон. Поки жінка розмовляла, господар дому зварив гарячого чаю. Потім він переконав незнайомку перечекати дощ і лише тоді їхати далі. Жінка погодилася. 

– Тату, – загукала дитина із сусідньої кімнати.

Олег на секунду вийшов, а повернувся з маленькою дівчинкою на руках. 

– Знайомтеся, це моя донечка Віка. Я ніколи не залишаю її саму, адже вона має проблеми із зором, – пояснив батько. 

– Справді? А що кажуть лікарі? – поцікавилася Наталя.

Пошепки

– Їй призначили дороговартісну операцію, на яку в мене немає коштів, – сумно сказав Олег.

Раптом Наталя зрозуміла, що усі події сьогоднішнього дня не є випадковими. Вона не даремно опинилася саме в цьому домі, адже Віка потребувала її допомоги.

– Не повірите, але за спеціальністю я лікар-офтальмолог. Можливо, ви покажете мені медичну картку свої дитини?

– Гаразд, – одразу погодився батько. 

Жінка вивчила усю історію хвороби малечі, а тоді сказала:

– Я можу прооперувати вашу доньку.

До Вікторії повернувся відмінний зір, а Наталя повірила в те, що випадковостей не існує і все відбувається саме так, як потрібно. 

А як ви вважаєте, зустріч Наталі та Віки була збігом чи подарунком долі? Чи доводилося вам бути свідками подібних “випадковостей”?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector