Я на тиждень поїхала до батьків, бо дуже посварилася зі свекрухою та чоловіком. А коли повернулася – то ледь квартиру впізнала! Ні, мій коханий не зробив романтичний сюрприз та навіть квітів мені не купив

Свекруха завжди робить мене винною у всіх смертних гріхах. І чесно, я вже жалію про те, що погодилася вийти заміж за Тараса. Батько він хороший, а от чоловік паскудний.

У мене є двоє діток – старша донечка Оленка 7 рочків та молодший син Андрійко, 4 роки.

Після весілля я переїхала до чоловіка на його квартиру. Колись свекруха, Антоніна Василівна, купила у сусідньому підʼїзді йому квартиру, зробила ремонт. У свекрухи 5 квартира, а у нас 33.

І як ви зрозуміли, таке “сусідство” не приносить мені ніякого задоволення. Не встигла я вийти з першого декрету, як дізналася, що вагітна другою дитиною. Замість того, аби щиро радіти за поповнення в родині, пані Антоніна почала нарікати:

– То ти спеціально залетіла, аби лиш на роботу не виходити! 

– Що ви таке вигадали?

– Правда очі коле? Не соромно? Довго мій чоловік повинен тебе, таку кобилицю лінива, на спині тягти? Припхалася на все готове, фіфа!

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Хоча я за освітою журналіст, але колись закінчила курси майстра манікюру. І під час вагітності та декрету я робила манікюр вдома, переважно то були сусідки чи знайомі. Але для свекрухи я все одно була дармоїдкою.

На щастя, коли Андрійку виповнилося 2, я змогла віддати його у садочок та знайти роботу в салоні краси.

Але знову не догодила свекрусі!

– Нігті пиляєш? То хіба робота? 

– А ви хоча б день спробуйте попрацювати, як я. Дихаю тими лаками, спину згинаю. То не так легко, як здається.

Пошепки

– Ти мені казочки не розказуй. Розуму багато не треба, аби пальці фарбувати.

Як не за гроші мене клювала, то за порядок у квартирі. Брудний посуд, речі у пральній машинці чи заляпана духовка – це все було причиною для скандалу. І щоразу свекруха натякала, що це її квартира і я взагалі повинна дякувати, що вона дозволила мені там жити.

І тиждень тому пані Антоніна знову влаштувала розбір польотів через побут. Я не витримала, взяла речі та дітей і поїхала до батьків у село. На роботі взяла відпустку, а в дітлахів досі канікули.

Тарас щодня до мене телефонував, просив повернутися додому. Казав, що мама точно більше не буде так сваритися. Навіть пообіцяв змінити замки вдома та забрати в мами ключі.

Я наївно повірила. Вчора приїхала додому – а там повний безлад. Коробки з-під піци, на столі жирні плями, духовка у патьоках, на кухні запах цигарок. У пральній машинці одяг вже настільки зіпсувався, що дуже смердів. Підлога липка, всі ручки засмальцьовані.

Певно, чоловік покликав мене додому тільки через одну причину – аби я поприбирала. Бо хто ще помиє посуд, пропилососить, витре пилюку?

Ну а потім до нас знову прибігла свекруха:

– Бачиш, до чого ти чоловіка довела? Він має в такому свинарнику жити?

– Вашому Тарасові вже 30 стукнуло, а сам не може навіть посуд помити. 

– Дівко, ти в чужій квартирі сильно розкомандувалася! 

Я не хотіла далі сваритися. Тому переступила через свою гордість та поприбирала все вдома. 

Однак, постійно думаю про розлучення. Ні Тарас, ні Антоніна Василівна точно не поміняються. Набридло, що в цій квартирі я порожнє місце…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector