Я накрила чудовий стіл для свекрухи, два дні готувала. А вона у присутності гостей все розкритикувала

Якби я знала, яке життя на мене очікує, взагалі б не вийшла за Микиту. Та він був чудовим хлопцем, я закохалась. Під час знайомства, його батьки видалися мені дуже милими та доброзичливими людьми. Саме тому я без роздумів погодилась в них жити після весілля. Якби ж я тоді знала, що приховується за тими посмішками.

Щойно я переїхала до свекрухи вона люб’язно попросила допомогти їй з генеральним прибиранням. Звичайно ж я погодилась. Наступного дня Ніна Яківна підійшла до мене з самого ранку:

 – Послухай, я трохи поспішаю. Не приготуєш для усіх сніданок?

 – Залюбки!

Тоді мені здалося, що це вияв довіри, я навіть зраділа, дуже старалася догодити. На вечір я самотужки вирішила зробити батькам чоловіка сюрприз і приготувала картоплю з м’ясом. Все було чудово, але свекруха делікатно зауважила, що не варто додавати стільки спецій, це шкідливо. Я сприйняла це добре, наче щиру настанову.

Відтоді я щодня готувала. Не спам’яталася, як за два місяці в оселі куховарила лише я. І щоразу Ніна Яківна знаходила в моїх стравах недоліки. Врешті я збагнула, що це такий спосіб нагадувати мені, що все ж головна господиня тут вона. Я розповіла про все чоловікові.

 – Не зважай, все ж ми живемо у батьків, не варто сваритись. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Микита мене не підтримав. Було вкрай прикро. Я терпіла, хоча за пів року остаточно перетворилась на прислугу. Доки свекруха дивилась свої турецькі серіали, я прибирала й готувала. 

А тоді наблизився її ювілей. Вона підійшла з проханням.

Пошепки

 – Я запрошу найближчих родичів і подруг. Допоможи мені святкову вечерю приготувати.

 – Авжеж. Це ж ваше свято.

Я самотужки придбала усі продукти зі списку, що написала Ніна Яківна. Та щойно почала готувати, свекруха сказала, що щось погано почувається і пішла відпочивати. Врешті я два дні витратила, аби накрити гарний стіл. Гості зібралися, почали нахвалювати страви.

 – Такого смачного м’ясного салату я ще не коштувала. Можна рецепт?

 – А, як на мене, ананас тут зайвий.

І щоразу, коли хтось казав щось хороше, вона вишукувала недоліки. А врешті в присутності гостей сказала, що я мала б краще старатися, адже все ж в неї свято. Коли всі розійшлись я вибухнула:

 – Я все сама приготувала, а ви мене осоромили! Скільки це буде тривати!

 – Дорогенька, ти живеш тут, грошей не платиш, невже не розумієш, що маєш хоч якусь користь приносити.

Після цього я висунула чоловікові ультиматум. Якщо ми не переїдемо – я піду. Він засмутився та все ж погодився. Свекруха ж страшенно образилась. Та тепер я вважаю, що жити з батьками чоловіка категорично не можна. А як гадаєте ви?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector