Я намагалася заспокоїтися перед приїздом колишньої дружини мого чоловіка. Чи знає вона, що я справжня причина її розлучення?

Я відчайдушно намагалася заспокоїтися та налаштуватися на позитив. Сьогодні до нас мала приїхати колишня дружина мого чоловіка з їх донькою. Я взагалі бачила її лише один раз та й ми тоді взагалі не розмовляли. А сьогодні, вона залишить у нас доньку на тиждень та й сама зостанеться на вечерю.

Я взагалі не знаю як себе поводити та про що з нею говорити. Цікаво, чи вона знає, що я стала причиною їх розлучення… Микола це звичайно приховував, але в них є спільні друзі, які могли проговоритися та розповісти, що разом ми вже давно. Я навіть трішки ревную. Господи, а мені вже 32! Поводжуся як малолітня дурепа.

Поки Микола поїхав на вокзал забирати колишню дружину з донькою Міланкою, я зі Світланкою — нашою дитиною, накривала на стіл. Вона в мене ще зовсім маленька, лишень 6 рочків, але господиня ще та! Постійно допомагає мені й навіть посуд миє. Ще я дуже хвилювалася, чи вони подружаться з Міланкою, адже їй вже 9, проте вони ніколи не бачили один одного. 

— Олю, ми вже приїхали! Зустрічай гостей, — почула голос чоловіка з коридору.

Коли я вийшла до них, то побачила Тетяну. Вона була така красива, у вишуканій сукні, з ідеальною зачіскою… А я була у брудно фартусі й з хвостиком на голові. 

— Проходьте, дівчатка, — все, що вдалося мені проговорити.

Я намагалася займатися своїми справами й навіть не виходити до гостей. Мілана з Тетяною сиділи у кімнаті й про щось тихенько говорили. Потім, колишня мого чоловіка попросила його сходити у магазин, тому що Мілана дуже любить яблучний сік, а його в нас не було. Коли Микола пішов, Тетяна прийшла до мене й запитала:

— Тобі чимось допомогти?

— Та ні, я вже майже все зробила…

— Хвилюєшся?

— Чому? — злякалася я.

— За дівчаток. Раптом не подружаться. У мене Мілана зазвичай дуже активна та весела, а зараз чогось притихла.

— А-а, звичайно, за це хвилююся. Сподіваюсь, їй у нас сподобається, а то важко буде.

— Ти так не хвилюйся. У мене чоловік є, а з Миколою ми спілкуємо тільки заради Мілани. Ми ж ним відпочивати летимо, тому й доньку вам привезли, — спокійно пояснила мені Тетяна.

— Так, я знаю.

— І я все знаю. Мені про вас дружина його друга розповіла, вже після розлучення. Так от, я на тебе не ображаюся. Дізналася я про це вже дуже пізно й тоді мені навіть смішно стало. Згадала, що він тільки не вигадував, аби до тебе вирватися. 

— Правда не ображаєшся?

— Ні. Тільки не розумію, для чого він це все приховував. Міг просто прийти, пояснити все й розійшлися б нормально. А тут таку комедію розіграв!

У цей момент повернувся Микола. Я покликала всіх за стіл й ми почали вечеряти. Чоловік постійно дивився на мене й очима запитував, чи все нормально, і я стверджувально кивала. 

Взагалі, Тетяна дуже хороша жінка і якби ми познайомилися з нею за інших обставин, то могли б навіть подружитися. Після вечері Тетяна поїхала у аеропорт, а дівчатка вмостилися біля Миколи. Нарешті, все стало на свої місця. 

Як би ви відреагували на таку правду на місці Тетяни?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: