Я навмисне принизила зовицю на всю родину та місто. Мені не соромно, що тепер у Лілі така погана репутація. Це їй помста за те, що так нахабно повелася з моєю мамою!

Жінка мого брата – дуже підла та хитра людина. Вона на все готова, лиш би отримати бажане.

Наприклад, погрожувала Романові, що розірве заручини, якщо весілля не гулятимуть в дуже модному та дорогому ресторані. Брат тоді навіть продав свого Опеля, аби оплатити гулянку. Звісно, наші батьки також фінансово допомогли, дали на весілля 5 тисяч доларів (на секунду, то був 2015 рік)

Потім нарікала, що квартира, яку моя мама віддала молодятам, не дуже гарна. І Роман продав житло, взяв кредит та купив гарну, трикімнатну квартиру на 120 квадратів. Однак, дуже довго потім виплачував за то гроші. А Ліля лиш тішилася, що тепер має царські хороми та постійно запрошувала подруг у гості.

Ми з мамою казали Романові, що Ліля йому не пара, нехай він кине її геть. Однак, брат відмовчувався та ховав очі. От так він її любив, що терпів той противний характер.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Зараз Ліля в декреті. Хоча племіннику вже 3 рочки, можна віддати у садочок в ясла. Але зовиця вперлася, що не планує виходити на роботу. І всю родину утримує мій братик. Роман навіть влаштувався на другу роботу, таксує ввечері та на вихідних. Додому чисто приходить, аби прийняти душ та переночувати.

І декілька місяців тому Ліля прийшла до мами. Слізно просила гроші, бо, бачте, онука нема на що годувати та одягати. А моя мама така доволі м’яка та поступлива людина, взяла і позичила Лілі 20 тисяч гривень.

І от це була її найбільша помилка, бо мама навіть розписки не взяла. Минуло вже 4 місяці, а Ліля навіть 500 гривень не віддала. Хоча мама ті гроші на ремонт у кухні складала, хотіла купити нову сантехніку. Бо плита ледь працює, кран хитається і дуже протікає. Востаннє там робили ремонт, ще коли я до школи ходила.

Тим паче, мама навіть на зиму собі не купила нову курточку та капчики. І погода зараз геть зіпсувалася. Минулого тижня приходжу додому – а вона кашляє та температуру 38 має!

– Мамо, ну так не можна. Тобі ж Ліля обіцяла борг повернути.

– Та я її питала, а вона все каже, що завтра, потім, після свят.

Пошепки

– Ага, після китайської паски віддасть тобі.

Тому я вирішила сама поговорити із зовицею. Але завбачливо ввімкнула диктофон на телефоні.

– Слухай, мама тобі і так багато чого зробила. Ти повинна повернути їй 20 тисяч. Вона сама ті кошти відкладала зі своєї маленької зарплати

– Ой, а ти ще докажи. Ну позичила і що? Ми родичі, повинні допомагати один одному.

– Так вийди на роботу, а не жебрай у родичів.

– Скільки захочу – стільки і буду сидіти. І взагалі, можу вдруге завагітніти, аби далі в декреті бути.

І з цим записом я пішла до всіх родичів – тітка, дядько, двоюрідні брати та сестри, навіть батькам Лілі показала. Мало того – я виклала цей запис у Фейсбуці, позначила сторінку Лілі. Ох, як швидко ця новина розлетілася. Адже місто у нас не дуже велике, тут всі один одного знають. 

Ну і про Лілю покотилася дуже “хороша слава”, навіть її вчителі та колишні колеги по роботі були в курсі. Звісно, зовиця до мене зателефонувала, вимагала видалити допис та сказати, що це все брехня. Всіляко намагалася себе виправдати.

Але я була проти. Роман взагалі був шокований, бо йому це аудіо показав директор. Брат нічого не знав про борг, тим паче, що Ліля так нахабно повелася з мамою. 

Звісно, ті 20 тисяч повернули батьки Лілі. Вона ще й посміла нарікати, що я все вигадала, а той запис на диктофоні – монтаж, нічого такого не було. Роман тоді вигнав жінку з квартири, мовляв “попросиш вибачення у моєї мами та сестри – будемо жити далі”.

Добре, що хоча б таким шантажем Лілька повернула гроші. Мені особисто ні каплі не соромно, що я виставила родичку на показ всім. Тепер вона у мене на гачку! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector