– Я не довіряю твоєму чоловіку, боюсь, аби тебе не ошукав він… – говорила мама. Однак виявилось справа геть не втім…

Мої стосунки з матір’ю дуже раптово зіпсувалися. А все це через якийсь спадок…

Батьки розлучились ще коли мені було 14 років. Однак все до того йшло вже давно. Постійні, сварки, крики, конфлікти — усе це було дуже важко слухати мені. Я хоч була малою, але дуже добре розуміла, що все це не до добра. 

Та одного разу тато зібрав свої речі й поїхав жити до своїх батьків за місто. У бабусі з дідусем був великий двоповерховий будинок.

Мама моя також не довго сумувала, вже через рік в неї з’явився кавалер. Однак він довго в нас не затримався. Мама завагітніла і він швидко втік.

Через декілька років померли бабуся, а згодом й дідусь по татовій лінії. Тоді тато вирішив, що його вже нічого не тримає в Україні, тому й подався за кордон на заробітки. Проте будинок за містом передав мені. Це було дуже неочікувано, але приємно.

Пошепки

Згодом я познайомилася з Данилом. Закохалась і дуже скоро вийшла за нього заміж. Була дуже здивована, коли на весілля мій батько подарував велику суму грошей, і ми з чоловіком змогли зробити ремонт у будинку. Після того переїхали туди жити. Усе було чудово й ми були щасливі. Як раптом на моєму шляху з’явилась перешкода. Ніколи б раніше подумати не могла, що цією перешкодою буде моя мама. Якось вона завітала до нас.

Данило в той момент був на роботі, тому мама вирішила розмовляти зі мною.

– В мене є важлива розмова до тебе. Тобі варто переїхати до мене у квартиру, а будинок залишити брату. Все тому, що твій Данило видався мені підозрілим. Я йому не довіряю і боюсь, аби він не ошукав тебе. Ну і будинок занадто великий для тебе.

Я була ошелешена цими її словами. Мені здалось, що тут проблема точно не в моєму чоловікові. Мати заздрить мені через спадок. Я звісно відмовила матері, однак вона тепер почала наче ворогувати зі мною. Каже, що я не вдячна дочка. Одним словом дуже напруженими стали наші стосунки.

Як мені бути я не знаю? Адже будинок навіть не думаю віддавати, адже ми з чоловіком тут зробили ремонт й хочемо в майбутньому збільшувати свою сім’ю. Але й з матір’ю ціле життя в таких стосунках теж не хочу бути.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector