Я не маю бур’яну та трави на городі. Просто знаю один дієвий метод, від якого навіть досвідчені городники у зaхваті

Усі дачники стикаються з цією проблемою, адже бур’янів не уникнути нікому. Існує величезна кількість гербіцидів, хімічних засобів для боротьби з небажаними рослинами. Ми вважаємо за краще позбавлятися від бур’янів старими перевіреними екологічними способами.

Як приготувати засіб від бур’янів і трави на ділянці

Альтернативою використання отрутохімікатів можуть стати народні засоби. Найпопулярніші методи – розчини на основі оцту, солі, господарського мила. Вони впливають на бур’яни як гербіцид, але при цьому не шкідливі для здоров’я людини.

Спершу розведіть оцтову есенцію (70%) з чистою водою в пропорціях 1 до 3,5. Тобто для приготування 4,5 л розчину потрібно розвести в 3,5 літрах води 1 літр 70%  кислоти.

Розчин оцтової кислоти, який ви отримали (4,5 л), потрібно змішати з 2/3 склянки великої повареної солі, дочекайтеся, поки кристали повністю розчиняться в рідині, додайте чайну ложку миючого засобу для посуду або рідкого господарського мила.

Отримана суміш набагато дешевше гербіциду, але не менш результативна.

Пошепки

Використання

Зайву рослинність оброблять цим засобом в сонячну та жарку погоду.

Найкраще обприскувати з пульверизатора. Також можете розлити суміш в лійки з дрібним ситом. Проводьте процедуру тоді, коли не очікується опадів. При відсутності в господарстві оцтової есенції сміливо беріть звичайний столовий білий оцет (9%).

Однак менш концентрованим засобом доведеться виконати кілька обробок з інтервалом в 7-8 днів. Обробку розчином виконують виключно на тих ділянках, де не тільки відсутні культурні посадки, але вони і не плануються в найближчі роки. Також цим засобом можна обприскувати садові доріжки та щілини між бруківкою та плиткою. 

Попереджувальні заходи:

  • прополка шкідливих рослин до появи насіння;
  • знищення бур’янів не тільки на обробленому грунті, а й на прилеглій території;
  • використання тільки добре очищеного посівного матеріалу;
  • для газону найкраща профілактика – регулярна стрижка.

Як ви боретеся з бур’янами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector