– Я не покину свою сім’ю, – сказав Ігор, дізнавшись про вагітність коханки. – Народжуй і виховуй цю дитину сама! 

На останньому курсі університету Ольга проходила практику в місцевій компанії. Її керівником був 45-річний Ігор. Між 20-річною красунею та босом швидко спалахнули почуття й зав’язалися стосунки. Вони захопилися настільки, що тепер Ольга мала думати не про захист диплому, а про народження дитини. 

Ігор очолював фінансовий відділ престижної організації. У нього була не лише хороша посада, але й повноцінна сім’я. Вдома на чоловіка чекала дружина та двоє дітей. Коханка знала про це з самого початку. 

Молода красуня була впевнена в тому, що чоловік покине свою дружину заради неї, тому вона не зважала на його штамп в паспорті. Згодом Ольга дізналася, що вона носить під серцем немовля. Замість того, аби поділитися цією новиною з батьком дитини, вона вирішила зачекати і зробити це на пізніх термінах, коли про аборт вже й мови не буде. Ігор дізнався по вагітність лише на п’ятому місяці.

Пошепки

– Я не покину свою сім’ю, – одразу сказав він. – Навіщо ти брехала, що п’єш протизаплідні? Тепер народжуй і виховуй цю дитину сама! 

Синочку нещодавно виповнилося 2 місяці, а його батько навіть не підіймає слухавку від своєї колишньої коханки. Як Ользі достукатися до Ігоря? Вона хоче переконати його залишитися з нею. Дівчина планує поїхати у його дім, щоб поговорити віч-на-віч із законною дружиною.

А що ви думаєте про ситуацію, яка склалася? Що робити самотній матері з немовлям на руках? Чи повинен чоловік нести відповідальність за позашлюбну дитину? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector