Я не повинна дотримуватись усіх традицій, які є в сім’ї мого чоловіка! Однак свекруха так не вважає. Вигадала собі якісь чудернацькі звичаї, а я маю їх виконувати. Та ні за що! 

Я не повинна дотримуватись усіх традицій, які є в сім’ї мого чоловіка! Однак свекруха так не вважає. Вигадала собі якісь чудернацькі традиції, а я маю виконувати. Та ні за що! 

У батьків Сергія великий будинок, тому після весілля ми вирішили все-таки жити там. Разом проживаємо менш як рік, а я вже не витримую! Усе б мене влаштовувало лиш якби не їх дивна традиція. Я впевнена, що якби ви побачили як вони їдять, ваша реакція була б аналогічною.

Річ у тім, що в них в сім’ї заведено снідати, обідати та вечеряти разом з однієї посудини. От, наприклад, зварили плов, поставили на стіл й кожен своєю виделкою їсть з однієї каструлі. Вперше, коли я побачила це, думала, що це такий жарт, але щоразу така вистава повторювалась.

То борщ всі сьорбають з одного, а ще навіть компот п’ють з одного горнятка. Як на мене, це жах! Дуже не комфортно, не апетитно, бридко! І хто таке міг лише придумати?

Якось вирішила розпитати про цю “традицію” чоловіка.

– Для чого ви так робите? —  запитую я.

– Ну як для чого, так зручно, не треба багато посуду мити. —  здивовано відповів Сергій.

– Що? А якщо мені зовсім не зручно, а якщо я соромлюся? —  далі запитую я.

Пошепки

– Та чого ти! Ми ж всі свої, не встидайся — намагався заспокоїти мене чоловік.

Але йому це не вдалося. Тому що для мене така традиція є дуже дикою. Чому не можна як всі білі люди їсти з окремих тарілок? Хіба так складно помити посуд? Мені, мабуть, цього ніколи не збагнути.

Одного разу я вирішила поїсти так, як мені зручно, взявши тарілку, накидала собі їжі та відмовилась робити так, як роблять це усі за столом. Натомість здійняла бурю в хаті.

Моя свекруха так верещала, ніби різана.

– Ти повинна поважати наші цінності та традиції, якщо живеш в нашому домі! Інакше забирайся звідси, невдячна ! —  заявила вона.

Почувши це, я пішла з-за столу. Усі наступні рази, на час трапези, я почала вигадувати різні причини, аби тільки не їсти з усіма. То у мене роботи багато, то вдаю, ніби до мене хтось телефонує з важливим запитанням… Однак так довго тривати не може.

Я боюсь, що буде, коли в мене з Сергієм народиться дитина. Вона ж буде усе це бачити, і мені складно буде одній протистояти. Не знаю, що робити та як вирішити це питання. Але такі правила для мене зовсім не окей.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector