Я не розумію, чому у чоловіка до неї таке трепетне ставлення, і чому до мене в тій же ситуації було абсолютно протилежне? Прикро, що я просто одна

Одружилася з Олегом ще 9 років тому, тоді мені було 26. Виховуємо спільного сина, цього року має іти в перший клас. В Олега це вже другий  офіційний шлюб, він ще й старший від мене на цілих 10 років. Від першої дружини у нього є двоє дорослих дітей – синові 19 років, а доньці – 21.

Коли була вагітна нашою спільним дитиною, на терміні 4 місяці, мені ставили невелику загрозу. Це був квітень, і ми з чоловіком планували двотижневу поїздку на море, і вирішили взяти його дорослих дітей.

І тут лікар сказав, що летіти мені небезпечно, потрібно залишитися вдома, і почекати з поїздкою. Це було за 2 тижні до поїздки, і чоловік сказав, що дуже шкода, що у мене така ситуація, але він дуже хоче поїхати. Я засмутилася, і мені дуже не хотілося його відпускати, хотілося підтримки, боялася залишатися наодинці лишися в такий період, але бачачи його бажання, я відпустила їх.

Під час цієї поїздки він дзвонив і постійно розповідав, як їм все подобається, в які ресторани ходять, скидав фото. Ні діти його не запитали, не подзвонили, мовляв, як ти, Олена, все-таки ти одна тут. Я їздила до лікаря, здавала аналізи, поїхала на машині до мами на кілька днів. Часто плакала, прикро було, що я просто одна.

Минув час, щасливо пройшли пологи, чудова дитина. І тут його дочка від першого шлюбу вагітна, і їй ставлять загрозу. Чоловік тут же змінюється, під час роботи дзвонить в лікарню, дзвонить мені з роботи й постійно розповідає, які у неї аналізи і як що у неї. Я не розумію, чому до неї таке трепетне ставлення, і чому до мене в тій же ситуації було абсолютно протилежне? До того чоловіка я не відбивала в першої дружини, на той час вони вже були розлучені. Тепер аналізую ці ситуації і думаю, можливо, він мене взагалі не кохає? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector