– Я не створена для стояння біля плити! – Наречена брата відмовилась готувати. Та я порадила її провчити

Мій брат Олег – дуже проста людина. Він дуже добрий і безпосередній, мабуть, тому йому завжди попадаються не ті дівчата. Хоча була одна Тетяна, ми вже думали до весілля готуватися, вони жили разом, все було ідеально. Та раптом розійшлися, пояснили, що кохання минуло та навіть залишилися добрими друзями. 

А потім Олег познайомився з Аліною. Надзвичайно гарною та тендітною. Вона б цілкою могла працювати моделлю і прикрашати обкладинки журналів. Натомість була продавчинею в магазині брендового італійського одягу. Брат закохався і відразу почав говорити про одруження. Та дівчина вирішила попередити:

 – Я не збираюсь перетворюватись на домогосподарку. Я не створена для стояння біля плити.

 – І що це означає?

 – Я не буду куховарити. Я це не люблю.

Брат змирився. Він просто вдавав, що його це влаштовує, насправді після кількох місяців споживання напівфабрикатів, він мало не плакав. В розпачі прийшов до мене.

 – Скажи, що мені робити. Я так не зможу жити. А якщо згодом в нас будуть діти? Невже і їм доведеться їсти пельмені з магазину?

 – Слухай, я маю ідею. Ти ж товаришуєш з Тетяною? А вона була прекрасною господинею, чи не так?

 – Так, Таня дуже смачно готувала. 

 – Так от, попроси Аліну приготувати щось не надто складне, наприклад печене м’ясо. Якщо вона відмовиться, поклич Таню – нехай приготує, покаже, як треба. А наступного дня попроси Аліну зробити голубці. І побачиш, що буде.

 – А якщо вона образиться і піде.

 – Значить вона ніколи не зміниться і ти не будеш з нею щасливим.

Пошепки

Олег послухав мене. Він приніс Аліні м’ясо, попросив запекти та подати з соусом. В цьому не було нічого складного, та вона відмовилась. Тому на вечір він приїхав з Тетяною. Аліна мало не впала, побачивши його колишню. 

Таня люб’язно погодилась приготувати м’ясо. Ще й Аліні розповіла, який соус краще пасує до свинини, а який до телятини. Згодом допомогла поприбирати. Наречена брата засмутилась, але намагалась не зізнаватися в цьому.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Наступного дня Олег попросив Аліну приготувати голубці. 

 – Якщо тобі важко – я покличу Таню, вона знає чудовий рецепт.

 – Ні, хочу, щоб ми сьогодні побули лише вдвох. Я приготую.

Це неймовірно, але Аліна самотужки приготувала чудові голубці.

 – Люба, в тебе талант.

 – Уявляєш, знайшла відеорецепт в інтернеті, такий простий. Не думала, що мені сподобається. Тепер це буде моя коронна страва.

За пів року вони побралися. Це дивовижно, але Аліну тепер не впізнати. Вона прекрасна господиня. Тепер час від часу охоче нас запрошує в гості на свої фірмові голубці.

А як ви гадаєте, це нормально, коли жінка принципово відмовляється готувати?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector