Я не вів домашню бухгалтерію до пори до часу. Все довіряв дружині, адже саме вона ходить за покупками, розплачується за рахунками за комунальні

З дружиною ми проживаємо вже близько трьох років, я працюю юристом, дохід середній, але стабільний, жінка зараз в декреті. Вона постійно мені дорікає за те, що їй ні на що не вистачає грошей. Дитина у нас вже в садок ходить, а вона  не збирається шукати собі підзаробіток.

Вона аргументує це тим, що дитина в будь-який час захворіти може, а нікому буде з нею сидіти. Теща живе за пів години їзди до нас, що не змогла б допомогти з онуком? Сидіть на пенсії в чотирьох стінах, а коли приїжджає до нас, то лише вчить мене життя, та ще й сама скаржиться, що їй ні на що не витрачає коштів. Вона б теж могла знайти собі мінімальну роботу, адже багато жінок ще в її віці працюють. 

Окрім цього, кожні вихідні я повинен їхати в село, щоб допомагати їй по господарству. Я не проти, адже вона нам і продукти з того городу дає, однак, навіщо вже говорити, що вона все сама. 

У фінансовому питанні я завжди довіряв своїй дружині, вона платить за квартиру, купляє продукти, знає, що потрібно додому, тому я в це не пхався. Одного дня я приїхав до тещі, дивлюся, а в неї в холодильнику харчі, які ми собі не завжди дозволяємо придбати. Ну було зрозуміло, що вони не на пенсію куплені. Там і червона ікра, авокадо, італійське салямі. Це мене трохи насторожило. Потім я став помічати, що вона купила собі дорогий пуховик,  на який в неї точно б не вистачило коштів. 

Я вирішив поговорити з дружиною на рахунок цього, може, вона знає, звідки у тещі додаткові фінанси. Виявилося, що це моя дружина зайнялася благодійністю і регулярно допомагає мамі грошима. Вона мені завжди скаржиться, що їй ні на що не вистачає коштів, а при цьому регулярно дає матері гроші. Я не проти допомагати батькам, але в тому випадку, якби дружина теж заробляла. Що їй заважає піти на роботу? Тоді я сказав, що буду таку ж суму виділяти з зарплати своїм батькам, що було все по-чесному.

Так вона мені взагалі такий скандал влаштувала, що нам не буде за що навіть на море тоді влітку поїхати. Потім почалися розповіді, що я такий безсердечний і так не люблю її матір. От і думаю, чи це я не правий, чи вона.

Якщо тещі потрібні кошти, то нехай допомагає з дитиною, а дружина іде на роботу. Я теж не кінь, щоб гарувати з ранку до ночі,  а вони всі будуть розпоряджатися цими грошима без мого відому. Ще якби це цінувалося…

Ну, хіба я не правий?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: