Я неприємно шокована вчинком невістки на родинному святі. Як їй взагалі такі дурниці не соромно говорити за столом?

Моя невістка Катя думає, що вона королева Всесвіту, чесно. Хоча спершу здалася такою милою, привітною, а головне скромною дівчиною. 

Я сама не знаю, чого мій Діма вибрав саме Катьку. У його компанії було багато красивих та гідних кандидаток, чесно. 

Все почалося ще рік тому, коли Діма зробив пропозицію. Я на радощах обдзвонила всю родину, аби похвалитися. Ну і само собою, почала складати список гостей.

– А ми не будемо робити весілля.

– Як це? Жартуєш?

– Ні. Просто після розписки поїдемо у кафе, посидимо. Ми вже замовили столик, буде 10 гостей. 

Дімка мій єдиний син. Я, певно, мріяла про весілля більше, ніж він. І тут Катька все в один момент зруйнувала, уявляєте? Я намагалася її переконати, що весілля раз в житті і треба гуляти на широку ногу. Ага, вона мене навіть слухати не стала. Тому було ніяково та соромно телефонувати до родичів і казати, що їх не запрошено.

Потім виявилося, що Катя взагалі не хрещена дівчина. Та і її батьки не віруючі люди, до церкви не ходять, посту не дотримуються. Тому от невістка що на Різдво, що на Великдень не хотіла їздити у гості. 

Просто я люблю їздити у село до родичів. Ми разом збираємося за великим столом, гостимося. Інколи ще ходимо колядувати з вертепом. Катя зголосилася поїхати цього року у гості. Однак, сиділа з таким виразом обличчя, наче її змусили лимони кислі їсти. Навіть на ночівлю не залишилися, поїхати додому геть. Звісно, зранку ні Діма, ні Катя не пішли до церкви, а зустрілися з друзями в кафе! На Різдво, коли треба кутю та пампухи їсти!

Пошепки

Зі свекрами я старалася якось потоваришувати. Але то не люди, а якісь вибачте, Мауглі з джунглів. Постійно вдома сидять, нікуди не ходять. У них є дача, вони частенько люблять там влаштовувати пікнік з шашликами. От дітей вони постійно кличуть, а мене ні! Скажу, що це трохи так образливо, наче в душу плюнули. Я з ними бачилася максимум 5 разів десь у гостях. 

Нещодавно у сина було день народження. То щось, певно, в лісі вмерло, бо Катя запросила у гості. Стіл був надто скромний – 2 салатики, пюре, котлети і сир скибочками нарізаний. Торт навіть не пекла, а купила магазинний. Ну і за столом почали щось за своє говорити

– Катю, а коли дітки? Я вже хочу хрещеною мамою бути, – сміялася моя племінниця Христина

– Нащо? Навіть якщо і будуть діти, то ми не будемо їх хрестити. Коли виростуть – то самі підуть до церкви і помоляться. 

Чесно, я аж шампанським вдавилася. От як їй ці дурниці взагалі у голову залізли? Яким місцем вона думає? Діма дуже знітився та весь вечір змінював тему. Видно, що йому дуже соромно було за таку жінку. Але боїться їй перечити.

От відколи у житті з’явилася Катя, то всі наші родинні цінності та традиції пішли коту під одне місце. Я дуже жалію, що син взяв собі таку погану невістку. Маю щиру надію, що їх шлюб довго не протримається і вони розійдуться. Ну видно, що Дімі та Каті не по дорозі, вони різні! 

На Вашу думку, проблема у невістці та її поглядах на життя?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector