Я образив сім’ю покупкою нової квартири: хіба це справедливо?

Якщо йдеться про питання житла, то ворогами можуть стати навіть найрідніші люди. Здається, що ніщо не може розлучити сестер, братів, однак в нашому світі вже давно матеріальне стало важливішим за кровні узи. Саме з такою проблемою зіткнувся й Дмитро. Такого він не очікував від близьких людей. 

Здавалося, ось нарешті все для щастя, однак  такий радісний момент практично усі відвернулися.

Дмитро декілька тижнів тому взяв квартиру в іпотеку, пишався собою, адже не усім пощастило накопичити кошти на перший внесок. До того він ще такий молодий – всього 25 років. Дмитро був на сьомому небі від щастя. У нього немає ні дружини, ні дітей, тому зможе накопичити швидше. Ось як про це розповідає сам хлопець: 

«Думав поїхати на декілька тижнів у Європу, зробити собі таку відпустку. Але потім подумав, що не хочу повертатися в орендоване житло. Хочеться мати нарешті щось своє. Та й господарі кожного місяця підіймали ціни на оренду, а ще дозволяли собі прийти в будь-який час. В один прекрасний день я зібрав документи, зняв всі накопичені гроші і оформив іпотеку. Розумію, що це фінансовий тягар, однак він не зрівняється з відчуттям власного куточка. Правда, радіти мені довелося не довго, до того вечора, коли до мене в гості завітали рідні» .

Дмитро вже третій рік оплачує навчання рідної сестри, яка навіть не відчувала вдячності. Він неодноразово говорив їй, що можна перевестися на заочне відділення й паралельно шукати роботу, але Олі було байдуже. Вона не хоче ні вчитися, ні працювати. Інколи матір просила в сина гроші, щоб купити доньці сезонний одяг, чи ще щось. Загалом так триває вже три роки. 

Пошепки

Хлопець розуміє, що йому пора думати про власне життя, придбати житло, одружитися. Ось запросив до себе сім’ю, щоб розповісти про таку радість. Ні матір, ні сестра не підозрювали про такі плани Дмитра, вони вже звикли, що він кочує то з однієї квартири в іншу. 

І ось, коли всі зібралися, чоловік урочисто оголосив, що це житло належить особисто йому! Замість радісних посмішок, на обличчі рідних з’явився подив. Потім Дмитро вже детальніше розповів про іпотеку, і що зараз у нього більше немає можливості оплачувати навчання сестри. «Комуналка немаленька, а ще харчуватися і жити за щось треба». І знаєте, що він почув у відповідь?

Матір зіскочила з дивану й кинулася до сина з криками: “Чого ж ти такий егоїст? Ніколи про нас не думав!”, – а потім ще сестра додала: “Ти ж обіцяв мене на море відвезти у свою відпустку, ми що вже нікуди не їдемо? Про таке треба попереджати, в нас теж якісь плани є, до того ж закордонний паспорт має бути вже готовий. От совість тебе не гризе?”

Лише в цей момент Максим зрозумів, що його просто використовували ці роки, сприймали, як гаманець, всім абсолютно байдуже на його життя. В такій ситуації вирішив не ображатися, а просто зробити правильні висновки. 

Ми вважаємо, що дійсно варто почати думати про себе, допомогу Дмитра ніхто не оцінив, а якщо щось трапиться, то варто надіятися лише на себе. А що Ви думаєте про цю ситуацію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector