– Я одружусь на Олі! – Мати стала плакати. – Ти ж зіпсуєш собі все життя, – в один голос твердили батько та брат Кості

– Оля буде моєю дружиною!

Матір не знала, що відповісти, просто плакала, а батько та брат Кості переконували молодого хлопця:

– Вона тобі зіпсує життя, не роби цього! Ти ж розумієш, що вона буде важким грузом для тебе все життя, а якщо дівчина взагалі ніколи не стане на ноги?

Костя не відповів нічого рідним, а просто продовжував збирати речі. Потім з сумкою підійшов до матері й сказав прямо у вічі: “Я буду з нею до кінця свого життя! Обіцяю, зроблю її найщасливішою”.

А Ніна Матвіївна не знала, як врятувати сина. Вона відчувала розчарування, а водночас і пишалася ним, за його відважність. 

***

В той період вони були такими щасливими, такі юні, Олі – 20 років, а Кості виповнилося 25. Якраз їхали відзначати таку круглу дату вдвох на озеро. Хлопець взяв в батька машину й заїхав за коханою. Дівчина вийшла з пакетом з фруктами та перекусом. Тоді було спекотно, то ж вони не могли дочекатися, коли зануряться в прохолодну водойму.

Костя кермував і час від часу дивився на Олю – така красива, безтурботна, вітер роздував волосся…

Пошепки

– Зроблю їй пропозицію, – думав він,  – Точно, це потрібно зробити сьогодні, вона ж в мене найкраща, подобається батькам, а друзі всі будуть заздрити. 

… В той день вони так і не доїхали до озера, хлопець не справився з кермуванням й автівка з’їхала в рів. На Костянтині не було жодної подряпини, а от Ольга внаслідок сильного удару пошкодила таз…

Весь час реабілітації та лікування Костяним був поруч з дівчиною і не відходив від неї ні на крок. Він розумів, що попри травму кохає її і не уявляє без неї свого життя. 

Прийшов додому й сказав батькам, що все-таки надумав одружуватися з Ольгою, і не тому, що відчуває свою провину, а через те – що кохає її. Матір гірко плакала й говорила, що йому потрібна молода та здорова дівчина. А Констянтин не міг повірити в те, що він чув – нещодавно батьки лише мріяли про таку невістку, а зараз просто поставили на ній хрест.

Того вечора він зібрав речі й переїхав жити до матері Ольги. Хлопець жодного разу не попросив вибачення за цю подію, він просто поклявся матері Ольги:

– Я кохаю її і ніколи не покину. От побачите, вона ще буде найщасливішою жінкою у світі. 

З того часу вони жили втрьох, розписалися, чоловік у всьому допомагав Ользі, а вона заново вчилася робити звичні речі. 

…  І от пройшло 30 років, в ресторані гучно грає музика, а посеред рідних сидять вони – Костя й Ольга, відзначають річницю весілля. За столом сиділи їх п’ятеро дітей і семеро онуків, а Ольга дійсно відчувала себе найщасливішою. Чому батьки Кості так категорично поставилися до його вибору?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector