“Я – остання буква, в першу чергу ти повинна думати про чоловіка та побут!” – дорікала свекруха у слухавку, коли я була в лікарні

Свекруха любить мене постійно повчати. Таке враження, наче я живу у школі, і пані Богдана – моя вчителька. На її думку, я все роблю не так: погано готую, прибираю, веду побут, виховую дитину. За 10 років у мене вже виробився імунітет до її докорів та навчилася пропускати такі зауваження крізь вуха. 

Хоча я заміжня жінка, але не вважаю, що треба весь час присвячувати чоловікові та дітям. Раз на тиждень я обов’язково зустрічаюся з подругами десь в кафе, посидіти та поговорити, в кого як життя йде. А щовівторка та п’ятниці у мене заняття фітнесом, стараюся привести себе після пологів у гарну форму. 

І свекрусі це катастрофічно не подобалося. Наче вона думала, що я повна егоїстка, раз маю час на відпочинок:

– Ти в курсі, що я – остання буква алфавіту. 

– Ну? І що ви цим хочете сказати?

– Що жінка повинна сперщу подумати про чоловіка, дітей, квартиру, а вже потім вигадувати якісь розваги. Ти дивися, фітнесу їй захотілося. Ти ще в нічні клуби почни ходити, гуляка!

У неї свої старі радянські правила. Адже свекруха сама, без чоловіка та батьків, виховувала Мирона, працювала на заводі та ще їздила на дачу. Звісно, я її можу похвалити за таке працелюбство. Однак, я не хочу загнати себе такою роботою, а просто насолоджуватися життям. 

На її думку, я ще дуже лінива жінка. Бо маю на кухні посудомийку, а прибирає підлогу робот-пилосос. Хоча це мені дуже полегшує побутові справи, я не витрачаю багато часу на прибирання. 

Однак, чоловік та діти мене підтримували, а це найголовніше. Ти паче, що Мирон сам подарував мені абонемент у фітнес-центр. 

Так от, ближче до суті. Декілька днів тому мені так погано стало на роботі, що колеги швидку викликали.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Діагноз невтішний – апендицит, треба терміново робити операцію. На щастя, лікарі швидко мене прооперували, але я мала тиждень мінімум пролежати у лікарні. Аби шви загоїлися і не було ніяких ускладнень.

Чоловік взяв на роботі відпустку, аби доглядати за дітками. Бо як він залишить 8-річного сина та 2-річну донечку самих? Мирон вміє готувати сніданки, в разі чого – може у Сільпо купити готові салати чи млинці. Ну і моя мама передала з села якраз свіже молочко, сметану, сир домашній, яєчка. Без мене вони точно не пропадуть. 

Пошепки

Але того дня до мене зателефонувала свекруха та одразу почала кричати:

– Ти взагалі не мати, а якась зозуля! Та як тобі не соромно?!

– Що трапилося? Чому ви на мене так кричите?

– Я приходжу додому, а діти навіть хліба до канапок не мають і чай з варення роблять. А ти та лежиш. як на курорті, відпочиваєш! Холодильник породній залишила! 

Я не стала більше слухати того старечого маразму від свекрухи та кинула слухавку. Це вже просто переходить всі межі – казати що я відпочиваю у лікарні. Наче вона не знала про операцію та рекомендації лікаря. Ще й зозулею обзиває. 

Вирішила одразу зателефонувати до чоловіка:

– Поясни, що у вас там відбувається вдома?! Ти маму додому пустив чи що?

– Буквально на годинку, аби з дітьми посиділа. Бо мене терміново на роботу викликали, треба було звіт здати директору. 

– А чому вона дорікає, що холодильник порожній? 

– Не знаю. Я купив дітям сир, ковбасу, насмажив сирників. Ще дістав пельмені, які ти наліпила тоді, з морозилки. 

Я дуже образилася на свекруху та навмисне заблокувала її номер. Мирона попросила, аби він більше не звертався до неї за допомогою. 

І мене, насправді, дуже дратує таке правило свекрухи “я – остання буква алфавіту”. Невже жінка повинна жити на тій кухні, постійно готувати та дітей няньчити? Так взагалі життя повз пройде, нічого буде згадати на старості років. 

Як мені ще пояснити свекрусі, що її поради мені до одного місця? Бо не дуже хочу її посилати за російським кораблем. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector