Я переконалась у тому, що ніхто не зробить тобі добре, якщо ти сам собі цього не зробиш. Ось вам для прикладу історія моєї доньки.

Я переконалась у тому, що ніхто не зробить тобі добре, якщо ти сам собі цього не зробиш. Ось вам для прикладу історія моєї доньки.

Коли вона завагітніла, зять був дуже щасливий, переконував Софію залишити роботу, аби вона могла більше часу відпочивати. Натомість сам працював за трьох, щоб забезпечити сім’ю. 

Практично увесь період вагітності, донька мені постійно жалілась, що Андрій ніколи не виконує вчасно те, що вона попросить.

– Ось ліжечко дитяче вже давно придбали, але ніяк скласти він його не може —  говорила Софія.

– Ну звісно, він цього й не зробить! Адже у нього робота, яку він пильнує в першу чергу. Ти повинна змиритися з тим, що покладатися потрібно лише на себе та свої можливості. От попроси когось іншого це зробити — радила їй я.

Однак Софія вперто сподівалась на Андрія. Таких прохань в Софії, звісно ж було не декілька. 

Пошепки

А ще, Андрій заборонив купувати дитячі речі до народження дитини, мовляв, це погана прикмета. Отже, практично нічого не було виконано до пологів Софії.

Після народження онука, почали виникати між Софією та Андрієм конфлікти. Вона зла, бо жодне з її прохань не виконане, ліжечко не складене, одяг для сина змушені були позичати у сестри Андрія. Ну як так може бути, нервувалась донька! 

А геть дивуюсь такій її реакції, адже я їй постійно говорила, що таке буде. Сама собі винна! 

А якої думки дотримуєтесь ви?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector