– Я переїжджаю до вас! – заявила свекруха. Однак ми до цього зовсім не були готові…

Остап та Мирослав —  брати, між якими різниця всього три роки. Старший Остап одружився перший, однак відразу після цього зіграли весілля й Мирослава. Хлопці вже давно живуть окремо від матері у трикімнатній квартирі. Їх мама проживає на декілька поверхів нижче з вітчимом, адже рідний батько давно помер. 

Після одруження брати вирішили, що зі своїми дружинами будуть жити разом, адже квартира велика, місця достатньо й разом буде веселіше. На щастя, Остапова Ярина та Олена Мирослава знайшли спільну мову й навіть згодом чудово потоваришували, тому їм разом жити було дуже добре.

Дівчата почергово готували їсти, купували продукти, ділились сукнями та косметикою, мріяли разом виховувати дітей. Одним словом у них у квартирі панувала суцільна ідилія. Бували деякі моменти, коли їх думки розділялись. Наприклад, Ярина дуже хазяйновита дівчина, любить готувати, наперед планує усі покупки, а Олена її протилежність. Однак їм це не заважало, й жили вони все одно мирно, та якось справлялись.

Та одного дня, коли дівчата повернулись з роботи, то побачили у своїй квартирі свекруху. Марія Миколаївна сиділа на кухні та голосно плакала.

– Що трапилось, Маріє Миколаївно? — схвильовано та стурбовано запитували дівчата.

– Ой, вигнав мене Іван, покинув… — ридаючи відповіла вона.

– Що? Як це вигнав?

– Сказав, що я вже йому набридла, бо пхаю свого носа куди не треба й керую забагато…Але це не так!

Олена з Мирославою були шоковані, але звісно пожаліли та заспокоїли свекруху. А потім вони побачили в коридорі сумки з речима і як виявилось, мама збирається жити з ними. Спочатку вони були не в захваті, але все ж таки господинею цього помешкання офіційно є лише Марія Миколаївна, тому довелося змиритися. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Коли повернулися з роботи хлопці, вони були ще більше здивовані, адже ніяк не могли збагнути чому так зробив вітчим, бо він як ніхто добре знав про складний характер мами, але умів усе це терпіти. Цього разу, мабуть, сталося щось, що він все-таки не витерпів. Однак Остап з Мирославом були впевнені, що вітчим з мамою помиряться і все знову стане на свої місця.

Та поки Марія Миколаіївна проживала у їх квартирі, ідилією тут навіть і не пахло. Вже через тиждень, невістки зрозуміли, чому її вигнав чоловік з дому, адже характер свекрухи виявився нестерпним. Жінка постійно диктувала дівчатам що і як вони  мають робити, розпалювала ворожнечу між сім’ями та ніби намагалась їх розсварити.

Тоді Остап запропонував матері продати квартиру, у якій вони живуть та за вторговані кошти придбати два окремих житла. Однак натомість отримав лише черговий скандал від матері.

– А де мені жити? — запитувала Марія Миколаївна своїх синів.

– Ми думали, ти помиришся з вітчимом і буде все як раніше…

– Чоловік недоумок мене прогнав, так тепер і рідні діти мене проганяють! — кричала вона.

– Та нікуди ми тебе не проганяємо — говорили їй Остап з Мирославом.

– Ви не можете продати її, бо це єдиний спогад про вашого батька. Ми тут стільки років разом прожили…

Відповідно дітям довелось винаймати собі житло. Далі терпіти вони не могли, а жити так у постійних сварках та скандалах було неможливо. Однак їм вдалося знайти квартири  на одному поверсі, тому далеко один від одного не були. Після переїзду життя молодих сімей знову стало веселим та життєрадісним. Вони як раніше жили дружно, а Марія Миколаївна залишилась сама у великій квартирі. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector