Я підозрював свою дружину в зраді, але скандалити не став і почав «відрощувати роги»

Все почалося з того, що я почув голос свого друга під час телефонної розмови зі своєю дружиною.

Після приїзду з вахти я знайшов, пом’ятий недопалок в попільничці в туалеті. Я не курю вже півроку.

Скандалити не став і почав «відрощувати роги».

Місяць відпочив і знову поїхав на вахту. Все б нічого, але дружинонька моя не помітила, що я їду на два дні раніше. Два дня я був у сусіда з сусіднього під’їзду.

Як я і очікував, на другий день після мого нібито від’їзду я помітив машину мого кращого друга у дворі. Цікаво, навіщо він приїхав? Адже він в курсі, що я на роботі. Ну добре жартую. Звичайно я розумів, навіщо і чому він приїхав в наш район. Але для більш цікавого розвитку подій я подзвонив дружині і вона відповіла, що поїхала до матері. Ну так звичайно.

Я почекав ще півгодини і через 30 довгих хвилин попрямував додому. Дуже тихо відчинив двері і на носочках попрямував до спальні. Та біс забирай … вона стогне, він пихкає …

«Так виродки, я вас зловив!» — подумав я і увірвався в кімнату з заздалегідь, включеною камерою. Я увірвався і побачив молоду і струнку незнайомку верхом на моєму кращому другові. Пару секунд здивування і крик молодої особи.

Після довгої розмови з’ясувалося, що цей холостий «олень» познайомився з дівчиною, але з певних причин не може вести її до себе, так само і вона. А щоб гроші не йшли на вітер він запропонував моїй дружині подобово знімати нашу квартиру. Прикро, що я про це не знав і тому поїхав до тещі і поговорив з дружиною.

Далі з її слів:

«Вибач, що прийняла рішення без твоєї згоди. Просто у тебе скоро день народження і на подарунок у мене не вистачає зовсім трохи. Адже ти розумієш, що я студентка і гроші у мене водяться не завжди. А на твої гроші купувати тобі ж подарунок, якось неправильно. Ось тому я і погодилася здавати квартиру поки тебе немає. »

Помацав голову — роги ніби не виросли, але відчуваю, що на лобі є напис «Осел».

admin
Загрузка ...