Я пішла у ванну, а моя свекруха вибивала двері з криком: – Давай виходь! Скільки можна свою дупу гріти?

Я вже давно прошу чоловіка переїхати від його мами, бо вона нам жити не дає, але він не хоче, мовляв, треба збирати гроші на своє житло, а не поневірятися по орендованих. Але я цього вже просто терпіти не можу! Ніна Іванівна — це жінка-скандалістка, їй нудно без сварок в хаті, тому й кричить на мене без причини. 

Якось у мене був вихідний, і я вирішила зранку прийняти ванну, порелаксувати, так би мовити. Але дорога свекруха мені не дала цього зробити. Почала вибивати двері, кулаками била у двері та кричала:

– Давай виходь! Скільки можна там сидіти? Я зайвий раз руки не помию, так економлю воду, а вона годинами свою дупу гріє.

– Та я тільки 15 хвилин у ванній. Що ви від мене хочете? Я вас не чіпаю, то і ви дайте мені спокій! – відповіла я їй.

-Ти диви яка! – вигукнула свекруха.

А коли я вийшла з косметикою в руках, вона перекинулась на це і почала:

Пошепки

– Але ти марнотратна дівка! Тратиш гроші на всяке барахло, яке тобі ніяк не допомагає мати кращий вигляд. Може, тільки й гірше робить.

– Не пхайте свого носа туди, куди не треба! 

– Ах ти невдячне створіння! Ти живеш у моїй квартирі, тому будеш прислухатися до всього, що я кажу! 

-Я нічого вам не повинна! Поки я тут живу, то прошу, майте хоч трішечки якоїсь поваги до мене. Я в першу чергу людина, а потім дружина вашого сина.

Після ранкової перипетії зі свекрухою, мій чоловік заявив, що вечеряти він не прийде, і взагалі йому не подобається моє відношення до його мами. Тому він пішов десь з друзями, бо бідненький образився і повернувся аж вранці.  То виходить так, що я маю у всьому підкорятись свекрусі, інакше мій чоловік піде від мене? Мабуть, нам терміново треба з’їхати на квартиру, або ж я цього не витримаю!

Як ви вважаєте, хіба я в чомусь неправа? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector