Я попросив маму наглянути за квартирою і поїхав на заробітки. А тепер не знаю, як її звідти випхати

Після школи я відразу почав заробляти на будівництві. Страшенно хотів фінансової незалежності, тож охоче їздив за кордон. Так вже у 23 роки я придбав собі квартиру. Самотужки зробив там ідеальний ремонт, а згодом придбав всю найновішу техніку. Пишався цим. Мріяв, що зустріну дівчину, котра оцінить мене, адже не кожен хлопець в такому віці має власний куточок, на котрий заробив чесною працею.

Та з дівчатами мені не щастило. Минуло шість років, а я так і не одружився, утім продовжував їздити на заробітки, придбав гарну автівку, допомагав батькам. Остання моя поїздка тривала довше, ніж зазвичай. Як завжди, я попросив маму наглянути за квартирою. Минуло вісім місяців і я повернувся.

Щойно я відчинив – зрозумів, щось не так. У квартирі хтось жив, пахло їжею, всюди лежали якісь речі. Тоді я подумав, що це мама мені сюрприз вирішила зробити. Це й справді була ненька. І скажу чесно, здивувати мене вдалось. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Сину, мушу тобі зізнатися. Я все їздила поливати квіти й прибирати до тебе. І щоразу залишалась тут довше. Згодом почала телевізор дивитись, відпочивати. А тоді якось збагнула, що в тебе мені краще, ніж вдома.

 – Що ти маєш на увазі?

 – Зрозумій, я все життя обслуговувала твого батька. А він такий примхливий. З віком з ним лише важче стало. 

 – І що, ти його покинеш?

 – Та власне, вже покинула. Я тут вже два місяці живу. 

 – Мамо, але ж ти навіть дозволу мого не спитала. А якщо я схочу одружитися. 

Пошепки

 – Тоді я піду, не переймайся.

Тоді я залишив все, як є. Мені навіть зручно було, що хтось вдома господарює. Та минуло кілька місяців і я зустрів Оксану. Відразу ж зрозумів, що вона моя половинка. Ми вирішили жити разом. Я сказав це мамі.

 – Послухай, синку, я вам не заважатиму. Врешті це ж іще не одруження.

 – Мамо, в нас все серйозно. І я не хочу, щоб Оксана почувалась зайвою в цій квартирі.

 – І куди мені йти?

 – Повертайся до батька, він зрадіє. 

 – Ні, мені розповіли, що до нього наша сусідка Надя вже ходить.

Я не знав, що казати. Мама розплакалась. Вигнати її я не можу. Хоча й розумію, що це може зруйнувати такі гарні стосунки. Порадьте, як мені бути? Я вже думав орендувати мамі квартиру окремо? Але на весілля гроші також потрібні.

Як би ви вчинили на моєму місці?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector