Я повернулась з заробітків з Італії і виявилось, що рідний син з невісткою мріють позбутись мене.

Як і більшість жінок в селі, я поїхала на заробітки в Італію. Гроші зайвими не бувають. Я самостійно виховувала сина, та ще й встигала доглядати батьків. Тому і вирішила поїхати заробити. 

Як і будь-якій мамі мені було морально важко. Адже моя дитина залишилась ще й без мами, поки я за сотні кілометрів заробляю гроші. Роботодавці були дуже вимогливими, тому з сином я могла поговорити лише ввечері. 

Заробітки в Італії дали змогу оплатити синові навчання, дала грошей на весілля, подарувала дорогий подарунок. Окрім цього привезла з Італії багато гостинців. Костюм нареченому теж там купувала. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Після весілля син з невісткою залишились жити в нашому будинку. Адже батько мій помер,  а мама сама не впоралась би. Тому онук з дружиною їй допомагали. Невдовзі син повідомив, що вони хочуть зробити в хаті ремонт. Я надсилала гроші, але не вимагала звітувати, куди вони їх витрачають. До того  ж син часто надсилав фото нової плитки, меблів. 

Через місяць моя мама померла. Я повідомила дітям, коли, о котрій  приїжджаю та на якому вокзалі  потрібно зустріти. Однак ні син, ні невістка мене не зустріли. Добре що в вечірній час ходять маршрутки, то я сама дісталась дому.

Зайшовши в хату, я побачила сина та невістку. Син сухо привітався зі мною,  а невістка просто демонстративно пішла спати. 

Пошепки

Я подумала, що це все відбувається через нещодавній похорон. Але минув вже понад місяць, як померла мама, а я наче чужа людина в цьому домі. Днями хотіла запросити сусідку в гості. То невістка категорично була проти

– У мене в хаті не прохідний двір. Розмовляйте зі своєю сусідкою надворі або біля церкви. 

Сусіди поскаржились мені, що через гроші, які я надсилала, син з невісткою стали пихатими, та на людей дивляться згори. 

А коли я витерлась рушником після душу, то невістка збісилась наче фурія:

– Хто вам дозволив брати цей рушник? Він новий, дорогий. Витріться краще старим рушником з батареї.

Стало образливо, що син навіть не спробував заступитись за мене. Я думала, що приїду з заробітків, мене тепло зустрінуть, подякують за гроші. Та де там, вони ставляться до мене, як до чужої людини. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector