Я повернувся додому і випадково почув розмову моєї дружини з донькою від першого шлюбу. Це стало останньою краплею

Я зустрів Інну, коли навчався в одинадцятому класі. Зовсім молодий, та кохання, яке спалахнуло між нами – неможливо було стримати. Вже за рік моя дівчина завагітніла. Ми такого не очікували. Та щиро любили, питання чи залишати дитину – не стояло.

Мені було 18 років, коли ми вирішили зіграти весілля. А за пів року народилась наша Вероніка. Чарівна дівчинка, усміхнена і завжди весела. Та для моєї дружини це все стало серйозним випробовуванням. Я навчався в університеті, їздив на заняття, а вона сиділа з дитиною вдома. Згодом я ще й почав працювати офіціантом в барі, аби заробити нам на життя.

Батьки допомагали. Згодом Інна віддала донечку в садочок, а сама почала вчитися. Обидвоє ми були вкрай зайняті, не помітили, як віддалилися. А одного вечора дружина сказала:

 – Послухай, ми вже зовсім чужі. Мабуть, все ж зарано поринули в сімейне життя. Ти самий бачиш – кохання вже немає.

 – Маєш рацію, але в нас дитина і їй потрібні батьки.

 – Ми завжди будемо поруч.

Рік ми ще намагалися відновити почуття, а тоді зрозуміли – все марно. Ми розлучились. Я залишив Інні квартиру своєї бабусі, донька жила з нею. Самий винайняв неподалік житло, на той час вже мав достатній заробіток. Вистачало на все, ще й відкладати вдавалося.

Минуло два роки і я зустрів Діану. Неймовірна дівчина, цілеспрямована, розумна. Я закохався. Згодом ми вирішили жити разом. Мені подобалось, що вона гарно ставиться до моєї доньки, охоче із нею грається. Саме тому я врешті й вирішив, що хочу знову одружитись.

Ми відіграли скромне весілля і мріяли про майбутнє. Щотижня я забирав Вероніку до себе на вихідні. Та одного разу Діана підійшла до мене із проханням.

 – А поїдьмо на ці вихідні в будиночок за містом. Мені дуже треба відпочити, бо сил бракує.

 – Добре, але Вероніка з нами поїде.

 – Давай хоч разок без неї. Я відчуваю, що нам треба побути разом.

Не знаю чому, але я погодився. Пояснив все Інні, вона не була проти. Ми поїхали й дуже гарно відпочили. Та дружина постійно наголошувала:

 – Ти ж бачиш, часом дорослим треба побути наодинці, це йде на користь відносинам. 

Я погодився. Та минуло ще кілька тижнів і Діана знову попросила не забирати мою доньку на вихідні. А далі це тривало дедалі частіше. А одного разу теща запросила нас на вечерю. Вероніка саме була в мене. Збираючись, Діана спитала:

 – Ти думаєш, що доречно брати Вероніку до моєї мами?

 – А чому ні? Це моя дитина, вона ж нікуди не зникне. 

 – Так, але ти не мусиш її брати. Залиши її вдома.

 – Саму?

 – А чому ні? Вона вже досить доросла.

Пошепки

 – Про це мови не може бути.

Діана розлютилась зібралась і пішла сама на вечерю. Я з донькою замовив піцу і ми влаштували свято вдома. Та Вероніка відчувала, що сваримось ми через неї. Це її засмучувало. Та раптом зателефонувала Інна:

 – Послухай, я думала, що встигну до понеділка. Я у батьків, мама в реанімації. Може донька з тобою залишитися ще на тиждень.

 – Звичайно!

Я навіть не радився з дружиною, адже це моя дитина. Але Діану це  обурило:

 – Такої домовленості в нас не було. Вероніка і так в нас забирає всі вихідні. Мені набридло із нею возитися. Скільки це може тривати?

 – Скільки буде потрібно. Вероніка взагалі може в нас жити. 

Діана образилась, не хотіла зі мною говорити. На доньку також уваги не звертала. А одного дня я відпросився з роботи, аби приїхати додому раніше і застав неприємну картину. Дружина кричала на мою доньку.

 – Ти нащо мою косметику чіпала?

 – Мені цікаво було. Мама завжди дозволяє!

 – Я тобі не мама! Ще раз візьмеш мою помаду – на вулиці ночуватимеш.

Діана не помітила, що я стою позаду. Вероніка гірко плакала. Я не витримав і втрутився:

 – Діано, тобі краще зібрати свої речі й поїхати до батьків!

 – Що ти таке верзеш?

 – Забирайся. Якщо ти не любиш моєї дитини, то й до мене в тебе немає почуттів!

 – Ти ще пошкодуєш. Жодна жінка не терпітиме твоє дівчисько.

Вона пішла. Я міцно обійняв доньку. Її вся ця ситуація злякала. Тому я вирішив, що якийсь час краще мені не мати стосунків з жінками, а варто просто приділити увагу дитині. Тим паче, що мама Інни досі хворіє і вона мусить її доглядати.

Та мене лякає перспектива залишитися одинаком. А якщо й справді, жодна жінка не зможе щиро полюбити мою дитину?

Що мені робити? Невже доведеться змиритися?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector