Я поїхав закордон, аби заробити доньці на університет. Але не міг уявити, на яку підлу брехню заради грошей пішла жінка Ліда

У 2019 році я поїхав на заробітки до Польщі. Працював там водієм фури, лагодив машини, збирав овочі та фрукти на теплицях. Робив все заради того, аби дати доньці гідне майбутнє. Тоді Марина тільки переходила в 11 клас та всі гроші йшли на репетиторів та підготовку до екзаменів. 

Тому я вирішив поїхати закордон і заробити грошенят. Жінка була не проти, з легким серцем відпустила мене до Варшави. Я щомісяця надсилав їй кошти, пакунки з продуктами та подарунки. У мене був дуже завантажений робочий графік, спав 4 години на добу. Тому інколи не мав часу навіть зателефонувати їм у Вайбері чи Скайпі. 

Потім почалися якісь проблеми з моєю візою, ще й директор не пускав додому. Так я пропустив випускний доньки, її вступні екзамени та посвяту в студенти. І намагався залагодити цю провину грішми. Купив їй дорогий ноутбук та телефон, передавав одяг. Потім взагалі задумався про те, аби гроші вкладати в нерухомість. Купити Марині невеличку квартиру-студію, зробити там ремонт та подарувати потім. 

Жінка підтримала цю ідею. Однак, не так сталося, як гадалося. На роботі я зірвав спину жахливо, мені робили операцію та я не можу тепер підіймати важкі речі. Тому моя історія з заробітками закінчилася. Я зібрав всі гроші, які мав, купив рідним подарунки та поїхав додому. 

Але Марина не хотіла мене зустріти на вокзалі. Навіть більше – кричала що я зрадник і вона мене ненавидить:

– Забирайся геть до своєї Польщі. Я тебе не хочу навіть бачити. Зрадник! Ти мені більше не батько!

Жінка удала що нічого не відбулося. Сказала, що це донька так негативно відреагувала, що я пропав на декілька років з її життя і дуже на мене ображена. 

Я поїхав жити до своїх батьків. Грошей якраз вистачило, аби купити у новобудові (ще на стадії бетону) квартиру на 1 кімнату. Думав, що хоча б такий подарунок поміняє ставлення Марини до мене. 

Пошепки

Однак, причина була в іншому:

– Твоя Лідка роками доказувала Марині, що ти її кинув. Вона не знала про гроші, жінка все собі ховала. Ти думаєш звідки у неї нова машина? А марина спеціально пішла на заочну форму, аби влаштуватися на роботу, працювала офіціанткою в кафе. 

– Тобто? Я ж їм висилав гроші, аби донька мала на навчання. І продукти…

– Але це ще не все, сину. У твоєї Лідки є чоловік. Той ваш сусід з 1 поверху. То вона вигадала, що ти також маєш там коханку. Тому донька тебе так зненавиділа. 

Я просто був шокований від почутого. Ліда після того написала заяву на розлучення та хоче відсудити ще всю квартиру, а не ділити навпіл. Донька взагалі не йде на контакт, не хоче бачити мене. Раз я приїхав до її університету, то вона почала кричати і залякувати поліцією.

На Ліду мені фіолетово, я хочу налагодити стосунки з донькою. І я не буду нічого робити з її квартирою, не продавати, не міняти. Закінчиться будівництво і може до того часу я з нею поговорю.

Мені дуже боляче, що рідна дитина від мене так відмовилася. Я ж нічого поганого не зробив. 

Як мені повернути довіру Марини? Як переконати у тому, що жінка говорила про мене брехала стільки років? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector