Я працюю нянею. Якось я натрапила на заначку батьків. Розповісти, що я з нею зробила?

Був у мене один робочий випадок, який я ще довго не зможу забути. Пам’ятаю, як нудно мені було вдома. Не знала чим себе зайняти, як раптом подзвонила начальниця:

– Олю! Ти зараз не сильно зайнята? Зможеш вийти на ніч?

Спочатку мене це трохи здивувало. Та за мить я зрозуміла, що то будуть найлегші гроші за всю мою практику. 

Я працювала нянею в одній організації. Туди зверталися люди, яким не було з ким залишити дитину. І ця ситуація була не виключенням. 

Я поїхала за адресою, який мені скинули в повідомленні. Коли зайшла до квартири, то помітила, як батьки метушилися збираючись на свої роботи. Жінка працювала медсестрою, а чоловік пожежником. Їм випадково одночасно поставити дні нічні зміни. Турбувати родичів вони не хотіли, бо було вже пізно. Тож скористалися послугами няні.

Коли за батьками зачинились двері я пішла знайомитися з їхніми синочками. Старшому було 7, молодшому 5. З другим я одразу знайшла контакт, розказала кілька казок і він солодко заснув.

А зі старшим було важче. Він крутився, хотів бешкетувати, довелося пограти з ним одну настільну гру, щоб він трохи втомився, а потім я читала йому його улюблену книжку і він заснув.

Сама  я відправилась у вітальну, ввімкнула телевізор, по якому вночі зазвичай не показують нічого цікавого. Коли я проходила по коридору, то помітила цікаву кімнату, типу кабінету. У ній стояла шафа з книгами. Я вирішила, що краще почитаю щось.

В очі втрапила книга з цікавою назвою, тож вирішила взяти її. А коли витягувала, то з неї посипалися гроші.

Пошепки

Такі купюри я не те, що нечасто бачу, в руках навіть не тримала. Стала думати що ж мені з цим робити. Чи варто говорити про знахідку з батьками.

Мені одразу пригадалося з дитинства, як я побачила, що батько ховав гроші від  мами й підкуповуючи мене шоколадом, довгий час просив мене нічого не розповідати. Я подумала, що цього разу я зроблю навпаки:

– Адже нічого поганого не станеться, якщо дружина в курсі. І набагато краще буде для всіх, коли вона дізнається правду! – думала я.

Настав ранок. Батьки повернулися зі змін. Я як годиться  розповіла чим займала дітей і як вони гарно поводились. А потім сказала, що прочитала дуже цікаву книгу:

– От тільки, коли я намагалася дістати її, то з неї дещо повипадало. – і вручила батьками книгу, між сторінками якої стирчали купюри.

– Це що? – невдоволено глянула на чоловіка дружина. – Значить на басейн для дітей у тебе немає грошей? А це що таке?

Чоловік зніяковіло дивився на неї, а потім на мене. У цей момент я вирішила, що не маю права вислуховувати їхні вияснення стосунків і пішла.

Я думаю, що вчинила правильно, хоч і ненавмисне.

А як думаєте ви? Я мала рацію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector