Я прогнала свекра ввечері з будинку та сказала, що він тут небажаний гість. Хоча це літня людина, але мені ні каплі не соромно. Годі терпіти таку нахабну поведінку родичів!

Всі звикли скаржитися на свекрух, а от мені вкрай не пощастило зі свекром. Степан Васильович дуже любить перехилити чарку-другу. От після роботи часто збирається з колегами чи друзями та гульбанить.

Артур казав, що тато давно так пиячить, а мама вже звикла та закриває на це очі. Хоча для мене це не нормально, жити з чоловіком, у якого алкоголь на першому місці. Краще б ті гроші витратити на не горілку, а купити дітям солодощі, якесь печиво чи іграшки.

Щоразу, як свекор приїздить у гості, то йде не до онуків, а за стіл пити. І не просто вино чи шампанське, а міцний алкоголь – коньяк, горілку чи самогон. Одної пляшки йому мало, і він ще мого чоловіка чи тата підпоює: “Ну це за здоров’я” або “Ви що, мене не поважаєте, аби не випити одну чарку?!”. Не раз застілля закінчувалося криками та п’яними співами від пана Степана, ми його насилу вкладали спати.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Так от, коли свекор випиває, то не контролює свій язик. Ляпає те, що на думку спадає. Раз за столом при гостях сказав, що колишня дівчина Артура була в рази красивішою за мене, мала пишні форми. А я схожа на якусь дошку для паркану. Звісно, мене це дуже образило, але чоловік заспокоїв. То ж алкоголь винен, а не тато.

На Різдво взагалі так напився, що почав сперечатися з родичем за московський патріархат. Добре, що колядники прийшли і конфлікт якось вщух.

Зараз я вагітна 3 дитиною, буде дівчинка. Я так мріяла про доню. завжди уявляла, що матиму 2-х старших синів та маленьку доню. Минулих вихідний приїхали свекри у гості. Звісно. пан Степан знову напився і почав верзти дурниці, мовляв, я вагітна від якогось уявного коханця:

– От мій Артур два рази попав правильно та народилися пацан. А то дівка буде? Ні, не наша порода. Певно ти, невісточко, десь цю дитину нагуляла. В нашому роді одні пацани.

– А ви мені свічку тримали чи що? Знаєте, з ким та коли я спала?

Пошепки

– Я ще потім зроблю ДНК тест, все побачимо!

Свекруха мовчала, удавала з себе якусь глухоніму людину. Артур намагався змінити тему, але свекор доказував, що я зрадила і вагітна від іншого коханця

– Тоді Артур до нас на село приїздив пару місяців тому. То ти з сусідом встигла переспати!

– Все годі, забирайтеся геть з моєї квартири, поки я вам язика за такі дурниці не вирвала!

Я показала свекрам на двері, вони щось пробубоніли під носа, але пішли геть. 

– Ну чому ти з татом так різко? Не знаєш, що коли він випиває, то говорить дурниці.

– Знаєш, у цих дурницях має бути якась межа. І так “жартувати” про мою вагітність не можна. Хочеш бачитися з татом – прошу, їзди у село. А сюди він ні ногою.

Чоловік каже, що я надто різко сприйняла ці слова і треба вибачитися перед батьком. Але я взагалі не вважаю, що винна. Це ж мене образили, ще й так нахабно принизили! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector