Я прокинувся від дивних звуків. Подивився – хтось стоїть наді мною. Перехрестився. Наступного дня ми переїхали

Після весілля дружина вмовила мене оселитися в її мами. Я страшенно не хотів.

 – Я гарно заробляю, ми можемо орендувати житло.

 – Та нащо? Мама одна в трикімнатній квартирі. Їй сумно. Як я від неї поїду – депресію матиме. Та й чи не краще нам гроші на власне житло збирати?

Врешті я погодився. Жити з тещею було зовсім не просто. Вона втручалася в кожну мою розмову з дружиною і висловлювала свою думку. А коли ми сперечалися – ще й сварити мене починала.

 – Ви що, хочете нас розлучити?

 – Ти мусиш поважати мою доньку. В цій хаті так поводитися не дозволю.

Важко було все це терпіти. Та потім сталося те, що примусило остаточно змінити думку. Одного разу вночі я прокинувся від дивних звуків. Дивлюсь наді мною біля ліжка стоїть дивна постать в білому. Словами не передати, як я злякався. Перехрестився, а вона вийшла. Придивився, а це теща з ковдрою на плечах. Зранку все розповів дружині.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

 – Та може вона увійшла перевірити, чи все добре? Їй часом не спиться.

 – Дорога, це ненормально!

 – Не звертай уваги.

Тоді я почав на ніч зачиняти кімнату. І ось минуло кілька днів, ми вклалися спати та все ж люди молоді, закохані, захотілося любощів, пригорнув дружину, всіляке таке. І тут чую шурхіт, дивлюсь – крізь скло видно, що хтось за дверима. Я різко підскочив і відчинив двері. Переді мною стояла налякана теща.

 – Ви що, підслуховуєте?

 – Ні, ні, ти що?

Зранку ми почали збирати речі. Теща образилась, та її вчинок остаточно переконав кохану. Тепер ми нарешті живемо окремо. Хоча дружина і досі хвилюється, що її мамі буде самотньо.

Як гадаєте, варто жити з тещею чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тут https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector