Я провчила нахабного хлопчака на очах у водія та інших пасажирів. Так мені потім всі аплодували за такий сміливий вчинок! Адже ті речі, які говорив хлопець, були противні та гидкі!

Щоп’ятниці я після роботи їжджу до батьків у село в гості. Дорога не далеко. всього годинку добиратися маршруткою. Поки у мене нема хлопця чи чоловіка, і друзів не так багато. Що я робитиму сама на вихідні? А так хоча б зі знайомими з села зустрінуся, батькам допоможу біля хати.

Адже батьки тримають корівку, коней, кіз, свинок і курей. Самі розумієте, що при такій господарці зайві руки ніколи не завадять.

І от того разу їхала в маршрутці, посаду мене сиділа якась компанія хлопців. Ну і вони вихвалялися досить непристойними речами – міряються, хто скільки дівчат “закадрив”:

– Ну що у тебе з Анькою? Ти її вже пригрів у ліжку.

– Ага, погрів трішки та кинув. Нащо вона мені здалася? Правда, фігурка, як у моделі, ноги довгі, талія вузенька. 

– І правильно! Таких моделей ще море буде у твоєму житті, не треба на одній фіфі зациклюватися. 

Мені стало так гидко, аж пересісти геть хотіла. Вони розповідали такі брудні речі про свої любовні походеньки, рахували, хто та скільки дівчат мав за пару місяців. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вони вийшли на передостанній зупинці, видно, хлопчаки були з сусіднього села. І коли я поверталася в неділю з села до міста, то на тій самій зупинці зайшов хлопець, я його впізнала. Однак, був без свого дружочка, а з новою дівчиною. 

Пошепки

І якраз за збігом обставин, вони якраз сіли на мій ряд, але на передні місця. Хлопець одразу почав засипати дівчину компліментами, казати, яка вона красива та неповторна, що ніколи таких красунь не зустрічав. 

Ох, як я тоді розлютилася. Дівчина наївно слухала та оченятками кліпала. Тому я вирішила врятувати її, аби та не стала черговим трофеєм для вихваляння:

– Краще не слухай то локшину, яку він тобі на вуха вішає. Він таких, як ти, щонеділі на цій маршрутці катає. А воно тобі таке нещасне треба?

Дівчина, на щастя, дослухалася до моєї поради. Коли виходила з автобуса, то навіть коліном заїхала йому між ніг у його “господарство”. 

Хлопець зойкнув від шоку та болю:

– Ви взагалі хто така?! Чого носа пхаєте у чужі справи?!

– Знаєш, дай Боже, аби у тебе народилася донька і хтось з нею так само поводився, як ти з цими бідолахами. 

Хочу, аби такі негідники зникли з нашого життя і дали спокій молодим дівчатам. Шкода, що є такі козли-кабелі..

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector