Я провчила свекруху її ж методом. Тепер вона не посміє лізти до мене з претензіями та закриє рота надовго!

Свекруха після весілля купила нам двокімнатну квартиру. Думаєте, я сильно зраділа? Ні, бо ця квартира була на її поверсі, ми жили двері у двері. Певно, пані Ольга зробила це навмисне, аби нас контролювати. 

От зранку ми прокидаємося на роботу, часу не так багато. Випили каву, поснідали, поставили брудний посуд в умивальник. Звісно, на столі ще могли залишитися якісь крихти. Однак, я знала, що коли прийду з роботи, то все поприбираю.

Але пані Ольга завжди мене випереджала. Не раз я заходила додому і бачила, як вона гонорово наводить порядки. Там, де стояли джинси, тепер вже лежали всі кофти мого Павла, чашки там, де були колись виделки. Ну всю квартиру з ніг на голову перевертала. І не соромилася лізти до моєї спідньої білизни та роздивлятися труси чи ліфчики. 

– Ну вона ж купила нам цю квартиру. Потерпи, їй скоро самій надоїсть це все. І вона забуде про нас, – заспокоював Павло. 

– Ага, вже не дочекаюся, коли цей день настане!

Мій чоловік не дуже сварливий, завжди намагався сварку вирішити мирними перемовинами. Але його вже самого почала дратувати поведінка мами. Бо вона ставилася до нього, як до малого сина, а не дорослого чоловіка. 

Я сама працюю перукарем у невеличкому салоні краси. Клієнтів завжди багато, всі такі товариські, приємно з ними поговорити. Хтось щось цікаве розповість, якісь кумедні історії. 

І нещодавно до мене записалася на стрижку та фарбування одна клієнтка, пані Зіна. Я знала, що вона працює разом з моєю свекрухою на роботі, бачила фотографії з корпоративу. А пані Зіна не впізнала мене.

Однак, як тільки-но вона сіла в крісло, то почала говорити за мою свекруху. Точніше, розповідала ті плітки, які їй переказувала пані Ольга:

– Ну в неї така невістка, що страх Божий. Вона їсти не готує, вдома не прибирає. Тому моя подруга спеціально після роботи ще їм вечерю готує.

– Та ви що? Серйозно?

– Так. То ще півбіди, вона, хоча сама працює, але грошима не ділиться з чоловіком. І він сам за все платить.

– Яка нахаба!

Пошепки

Звісно, я намагалася підіграти клієнтці, аби так розвідати більше корисної інформації – а що ще про мене такого “хорошого” говорить свекруха. І виявилося, що я страшна нероба, що сиджу в чоловіка на шиї, не займаюся господарством та вимагаю гроші на різні дурниці. Ну як мене таку погань ще земля носить?

– У мене невістка дуже чемна, слухняна, не перечить. А та дівка огризається, наче собака дика.

– Так співчуваю вашій колезі

– Ага, вона її провчити хоче. Завтра маю прийти до неї типу на каву після роботи. І вона так при мені присоромить невістку. Може, хоча б так до неї дійте, що треба свою п’яту точку підіймати і рухатися! 

Ось так я розкусила хитрий план свекрухи. І вирішила її переграти та знищити. Спеціально взяла на роботі відгул. Поприбирала вдома, приготувала тирамісу, повісила нові штори, купила ще спеціальні арома-палички, аби був приємний запах. 

Ну і як за годинником – о 6 вечора до мене постукала свекруха. Стоїть на порозі посміхається, а поруч пані Зіна (вона мене знову не впізнала, бо тобі я була в формі та з маскою на обличчі).

– Донечко, до мене подруга прийшла, а вдома кава закінчилася. Не гоже гостей проганяти тому ми до тебе завітали. 

– Проходьте. А я тирамісу зробила. 

Словом, пані Ольга так їла десерт, наче там були одні кислі лимони. Її план зазнав великого фіаско. Ну не вийшло мене провчити, як того хотілося! Ввечері навіть не подякувала, тільки щось пробурмотіла під носа. 

Мій Павло прекрасно все знав про ту ситуацію в перукарні. І першим сказав, що ми остаточно будемо продати цю квартиру. Хоча житло купила свекруха, але офіційно саме він вважається власником і може робити все, що хоче. 

Пані Ольга зараз всіляко намагається відмовити Павла. Вже дорікає, що я змусила його продавати житло. Але з нас вже вистачило її концертів. Може, на старості років нарешті дійте, що не треба молодій родині життя псувати? 

Дівчина вчинила правильно? Чому Ви так вважаєте? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector