Я приїхала додому, а речей сина і невістки немає. Лише згодом збагнула, що трапилось

Того тижня я вирішила трохи відпочити та поїхала на вихідні до сестри. Розумієте, син обрав собі таку прикру невістку. Дуже неприємну дівчину. Щойно переїхала до мене – почала свої порядки заводити. А тоді ще сперечалась через кожну дрібницю. Як на мене, невістка має мовчки слухатись свекруху.

Саме через Наталю зіпсувались мої стосунки із сином. Я ще до весілля його благала:

 – Ти можеш знайти кращу і гарнішу. А ця норовлива, так і хоче керувати. Будеш під каблуком.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Та він не слухав, наче причарований був. Коли онук народився стало лише гірше. Я намагалась пояснити, як поводитись з дитиною, все ж більше досвіду маю, та вона не слухала.

Пошепки

Та найгірша ситуація склалась перед моїм від’їздом. Я чітко розписала обов’язки Наталі на час моєї відсутності. Вона мала зробити генеральне прибирання, почистити килими та витрусити ковдри. Ще вікна помити, так щоб розводів не було. Та побачивши список, невістка почала бубоніти, що не встигне, бо ж у неї дитина і якась там робота є дистанційна. Яка ж то робота, як вдома сидить? Ну, я сказала, що якщо вона живе в моїй хаті – має робити те, що я кажу.

І от я повертаюсь, а вдома нікого. І речей нема їхніх. Навіть записки не залишили. Ну, з невістки ще можна було це очікувати. А син як так міг? Вони мене наче винною зробили. Бачити їх не хочу. Ще приповзуть, бо грошей на оренду житла бракуватиме.

На вашу думку, як я маю вчинити?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector