Я пустила невістку до себе пожити, а тепе вона хоче взагалі мене з квартири вигнати. І це на такі важливі свята в цьому році!

“Слухай, нащо твоїй мамаші квартиру міняти? Має дачу, нехай туди чухає, а ми на квартирі залишимося” – почула докори невістки вчора ввечері.

Мій син одружився буквально за декілька днів до війни, 19 лютого. Ну і коли це все почалося, то вони переїхали з Харкова до мене в Івано-Франківськ. Адже тут набагато безпечніше, ніж на Сході. Тим паче, потім у той будинок, де вони орендували квартиру, попала ворожа ракета. То Бог так вберіг діток від смерті…

Так от, я без жодних правил та нарікань пустила дітей на квартиру. В мене 3 просторі кімнати, місця всім вистачає. Згодом Діма та Марія знайшли тут роботи, почали працювати. Навіть тепер не думають про повернення до Харкова.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я ніякі правила у квартирі не встановлювала. Можуть і дивитися телевізор до пізна, брати мої чашки і каструльки на кухні. Невістка мені дуже допомагала, прибирала та готувала їсти, а син оплачував комуналку.

Але от 3 місяці тому Марія завагітніла. І тепер всі розмови не про майбутню дитинку, а про квартиру!

– І куди ми дінемося?

– Як куди? Я вас нікуди не жену, залишайтеся тут. Тим паче, поруч майданчик дитячий, будете гуляти.

– Ні, нам стане тісно.

У моїй квартирі 80 квадратних метрів. Тут всім сповна вистачає місця, до року дитина точно спатиме з батьками в кімнатці.

Діма навіть думав про те, аби купити квартиру в іпотеку. Однак, зараз йому це точно не по кишені. Ціни на новобудови різко підскочили, всі забудовники хочуть брати оплату на перед у доларах.

Пошепки

І я запропонувала цю квартиру розміняти – мені 30 квадратів, а їм 50, хай буде більше.

Однак, ця ідея не сподобалась невістці:

– А чому ви просто нам не віддасте квартиру?

– З якого це дива? 

– У вас є дача, переїжджайте туди.

Дача – це гучно сказано. Будиночок на 1 кімнатку, я туди хіба влітку приїжджаю, аби щось на грядках посадити. Там навіть туалету нормального нема, тільки яма з такою “шафкою”

Аби там нормально жити, треба зробити капітальний ремонт, купити меблі, провести опалення та кабельне.

І от Марія того не розуміє. Каже, що я вже повинна віддати квартиру заради майбутнього онука.

Ну це просто абсурд, мене виганяють з власного житла! Але найбільше мені дивна поведінка сина – він не намагається втихомирити свою жінку. Вроді як щось їм пояснює, але так не сильно старається. 

Я не можу зрозуміти логіку невістки. Пустила її у квартиру, прихистила під час війни. А вона така невдячна!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector