Я рік утримувала чоловіка. Зараз він знайшов роботу, але вважає, що не повинен забезпечувати мене та маленьку донечку!

У нашій родині сталася неприємна ситуація. Коли донечці Катрусі було 6 місяців, мого чоловіка Андрія звільнили з роботи. Чи то було скорочення фірми або ж її взагалі закривали – досі не знаю. І я тоді не хотіла лізти Андрієві в душу, розпитувати. 

Я все гадала, що чоловік не опустить руки, буде шукати кращий варіант. Ну в нас маленька дитина, я в декретній відпустці та ще й орендована квартира. Логічно, що нам були потрібні гроші. 

Однак, за 3 місяці він нічого не знайшов. Навіть не хотів надсилати своє резюме в компанії чи на сайти. У нас були певні заощадження на екстремальні випадки. Плюс, ще й батьки з села передавали нам продукти та домашню молочку. 

Але потім у нас залишилося тільки 5 тисяч гривень. Кожен раз наша розмова про роботу закінчувалася сваркою. То Андрієві зарплата мала, далеко їхати, не хоче працювати в нічні зміни. Потім взагалі вигадав, що в нього якесь емоційне вигорання та треба піти до психолога. Людина думає тільки про себе, а не про маленьку донечку!

На щастя, я вміла робити манікюр та мала всі необхідні матеріали. Тому швидко знайшла роботу поблизу будинку, робила нігті в салоні краси. Думала, що хоча б Андрій візьме на себе домашні обов’язки, допомагатиме щось вдома

– Я мужик, а не хатня працівниця. Хочеш, аби я з ранку до ночі посуд мив? Знущаєшся? – дорікав Андрій.

Не знаю, чим я тоді думала. Певно, через любов до чоловіка втратила здоровий глузд… Щиро вірила, що він нарешті отямиться, знайде роботу, приноситиме гроші додому. Я також буду далі працювати, розвиватися. Але ну чоловік повинен брати на себе відповідальність! 

І майже рік так батрачила, як конячка. Навіть на свята і вихідні виходила в салон. Багато плакала, бо не витримувала такого тиску. І поки я малювала нігті, то пропускала виховання Катрусі. Я не застала її перше слово, перші кроки. Почувалася найгіршою мамою на світі. 

Тільки місяць тому Андрій нарешті знайшов в одній логістичній компанії роботу. Зарплата набагато більша, ніж у мене. Я б могла знову повернутися у декрет, няньчити малюка. Або ж день через день виходити у салон краси.

Пошепки

– Треба купити доньці підгузки та пюре. А ще заплатити за комуналку.

– Чому ти мені говориш? Сама грошей не маєш?

– Ні, просто…

– Ага, ти вже думала, що тепер можеш сісти мені на шию та гроші конючити? 

Знову почалися сварки через гроші. Тільки тепер Андрій дорікає, що я дуже меркантильна, хочу від нього тільки грошей. 

Але хіба ж він забув, що саме я утримувала родину, поки він байдикував на дивані? Купувала продукти, прибирала, готувала їсти. 

І, якщо чесно, я дуже розчарувалася в чоловікові. Не бачу в ньому ні підтримки, ні мужності, ні кохання. 

Однак, сама я нову орендовану квартиру не потягну. І впевнена на всі 100 відсотків, що чоловік не платитиме совісно аліменти. Йому з гроші важливіші, ніж Катруся. 

Як мені бути далі? Руйнувати родину, але залишитися без грошей чи терпіти все? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector