Я розумів, що Марина не пара моєму синові. Адже вона з “іншого тіста”. Не думаю, що готовий приймати таку невістку

Я казав своєму синові, що Марина йому не пара. Ні, вона дівчина хороша, красива, приємна у спілкуванні. Але не з “нашого тіста”. 

Просто як вийшло – ми з дружиною самотужки підіймали єдиного сина на ноги. Я часто їздив до Німеччини чи Польщі на заробітки, місяцями не бував вдома. Дружина Ксенія також крутилася, як могла. Вона має медичну освіту, тому працювала медсестрою у лікарні та частенько залишалася на нічні зміни, коли наш син підріс. 

Однак, з фінансами все одно було складно.

І коли Назарко сказав, що він буде після 11 класу вступати у нашу Львівську політехніку, то я полегшено видихнув. Адже ми порахували з жінкою, що не потягнемо оренду окремої квартири в іншому місті та ще витрати на проживання сина. А так нехай живе з нами далі у квартирі, ми його не проганяємо. Так, на державне не зумів пройти, бо там конкурс був великий. Але буде поруч з нами – це вже на серці легше. І кишені. 

Після 1 курсу, на початку літніх канікул син влаштувався на роботу – кур’єр Глово. Він мав велосипеда, тому його без проблем взяли. Він з ранку до ночі міг кататися містом та розвозити замовлення. Однак, не хочу здатися нахабним батьком – зарплати сина наш родинний бюджет не відчував. Адже Назар ще жодного разу не запропонував нам купити продукти додому чи заплатити за комунальні послуги. Просто ми розраховували на якусь фінансову підтримку сина. Вже дорослий, міг бодай чимось допомогти нам…

Але знаєте, як то кажуть – шила в мішку не заховаєш.

Назар випадково промовився Ксенії, що йому дуже подобається одна дівчина на потоці, Марина. Навіть її сторінку у Фейсбуці показав. Одразу видно, що її батьки при грошах. То вона у Єгипет літала, то в Туреччину. То на вихідні з подругами поїхали у Буковель, обрали найдорожчий готель. Спа, сауна, дискотеки. Її прізвище здалося мені дуже знайомим та я одразу вирішив знайти її батьків на Фейсбуці.

Мої очікування виправдали себе. Батько Марини був власником одного нічного клубу в нашому місті. А мати мала магазин брендового одягу в великому ТЦ “Форум”. Я бував у тому магазині колись, хотів дружині купити щось на 8 березня. Повірте, ціни там просто космічні. Тому не дивно, що їх донька подорожує світом та має такі дорогі подарунки. 

Я не знаю, що Назарко в ній знайшов. Хіба він не розуміє, що вона таких хлопців, як він, просто не сприймає?

– То він хоче назбирати грошей їй на подарунок. Каже, що вона приємна у спілкуванні, вони разом робили якийсь проєкт з історії України. І після сесії почали так спілкуватися, раз на каву її запросив. Тому влаштувався на роботу, бо хоче грошей заробити, розумієш? – розповідає жінка за сніданком. 

Знаєте, така ідея мені дуже не сподобалася.

Адже це навіть сліпий побачить, що Марина точно не пара моєму Назарові. Дівчина красива, приємна зовнішність, наче лялечка. Але ми – звичайна, середньостатистична родина українців, які їдуть відпочивати раз у рік в Одесу. Марина та її батьки звикли жити на широку ногу, бо у грошах купаються. 

Не зрозумійте мене не правильно. Я батько та бажаю своєму синові тільки всього найкращого. Але Марина звикла ще з дитинства, що їй батьки купують дорогі речі. Мій син не потягне таку дівчину. Але так закохався по вуха, що тепер спину гне на роботі. Ще борони Боже вирішить поїхати на заробітки заради неї. 

Та і я дуже сумніваюся що батьки Марини приймуть такого хлопця у родину. У багатих свої принади в голові, знаєте. От вони два різні світи, які б нізащо та ніколи не мали перестрітися. Тільки чомусь Назарко закохався у неї по самі вуха. Економить на власних потребах, аби тільки зводити Марину в дорогий ресторан та купити 101 троянду або ж модний браслет “Пандора”. 

Хіба світ тільки на одній Марині зійшовся? Чому він на інших дівчат не дивиться? Я боюся, аби мій син через таке сліпе кохання по світу голим та босим не пішов…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Daryna
Adblock
detector