– Я сама розберусь, у кого і що мені брати, затямила?! Куди твоя мати дивилась, як тебе ростила… Не розумію

Не знаю, як пояснити мамі, що її сусідка просто на голову вже їй всілася! 

Мама моя сама живе, тато давно в засвіти пішов. Мені до неї хвилин 20 пішки йти, тому буваю я в неї частенько. То продуктів принесу, то просто ляси поточити зайду. І мамі весело, і я знаю, що з нею все добре.

Та останнім часом я почала помічати, що в мами і продукти, і гроші стали швидше закінчуватись. Раніше двох пакетів їжі їй на тиждень вистачало, а тепер через 3-4 дні вона вже голодує.

Довго я не наважувалась спитати, кого ж вона підгодовує. Думала, може чоловік який з’явився. Аж потім стало все на свої місця.

– Тітко Тетяно, а дайте мені масла. Я ж просила, щоб ви мені купили, –  прийшла якась жіночка до мами на кухню, поки ми чай пили.

– Візьми  у холодильнику, Діанко. На верхній полиці, як завжди, – відповіла їй мама.

Дивлюсь, а ця Діанка не тільки масло, а і пару яєць потягла, і лимон, ще й молока в чашку собі націдила.

– Млинці смажити буду! – сказала вона на прощання та й пішла.Грошей за масло не віддала.

Я навіть не знала, що казати, якщо чесно. Не могла ніяк втямити, що ж це в мене перед очима таке відбулося. Та ще й мама вдавала, що нічого не сталося! 

– Слухай, мамо. А скажи-но мені, що це за Діана і чого вона у твоєму холодильнику хазяйнує? – перервала я нашу мовчанку.

– Та, сусідка наша. Не бери в голову. У неї така доля важка… Чоловік з двома дітьми кинув, вона ледь кінці з кінцями зводить. От я і помагаю їй, чим можу.

Пошепки

– А вона тобі хоч ті млинці приносить? Чи де там?

– Та я б не сказала… То ж вона собі готує, чого ж мені їх носити?

Чи то я вже така черства стала, чи то в час такий живемо, але щось я ні мамі, ні Діані цій не повірила. Хіба ж буде жінка, у якої на масло не вистачає, вії нарощувати та нігті собі ліпити? Це ж теж зараз недешеве задоволення.

Подумала я та й пішла на наступний день до цієї Діани в гості. 

– Добрий день, Діано! Ми вчора у мами моєї бачились. Ви масло в нас позичали, то я по нього і прийшла. Вам же на млинці не вся пачка треба? – ввічливо і з далеку зайшла я.

– Не твоє собаче діло, скільки мені його треба, ясно? Взяла значить взяла. Нічого повертати я не збираюсь! – крикнула ця “Діанка” і грюкнула дверима прямо в мене перед носом. 

Але ж поки вона мене поглядом міряла, я встигла у квартиру позаглядати – телевізор новий, ремонт чудовий, купа речей. Так і не скажеш, що вони бідують! Та й сусідка розповіла мені, що до Діани цієї чоловік приїжджає постійно на дуже дорогій машині.

Я ж пішла до мами, розповіла їй все, пояснила, що ця дівка з неї просто продукти тягне, аби в магазин не ходити. А мама вперлась і мені не вірить! Каже, що я просто жадібна і безсердечна. 

Як переконати маму, що її просто за носа водять? Бо я зі свого гаманця чужих людей годувати не збираюсь! 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А у вас колись були такі сусіди?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector