Я сама від себе такого не чекала. Ще й після 26 років шлюбу. Тепер діти зі мною не спілкуються

Всі довкола завжди захоплювались мною. Мовляв, така гарна господиня, дбайлива дружина. А я й справді дуже старалася. За Олега вийшла, бо він мамі моїй подобався. Вона завжди казала:

 – Обери собі працьовитого чоловіка, щоб щось мав. З кохання щастя не вийде.

Я їй вірила, адже бачила, як страждає з татом. Вона його дуже любила, того й усі витівки й зради пробачала. Я так не хотіла. Саме тому покинула свого однокласника Андрія, хоча дуже його кохала. Потім поїхала на навчання, зустріла майбутнього чоловіка й вийшла за нього.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте життєвих оповідок за посиланнямhttps://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Життя з Олегом не було поганим. Він був вірним, дбав про мене й дітей. Та часом хотілося на стелю лізти від нудьги. Мені завжди здавалось, що життя промайнуло повз. І не було й дня, коли б я не згадувала колишнього, не уявляла, яким могло б бути моє життя із ним.

В шлюбі я прожила 26 років. Коли діти покинули наш дім – стало просто нестерпно. Олег постійно бубонів, усім був незадоволений. Єдине, що йому подобалось – сидіти перед телевізором і критикувати наших політиків.

А тоді якось мене запросили на зустріч випускників. Я думала відмовитись. Боялась, що Андрій побачить, яка я стала стара. Та все ж поїхала. Словами передати не можу, як я нервувала. Давно такого не було.

Пошепки

Андрій дуже змінився. Ми говорили увесь вечір, наче інших довкола просто нема. А за тиждень я покинула чоловіка і поїхала до нього. В житті ніколи не робила таких імпульсивних вчинків. Наступного ж дня мені зателефонувала донька:

 – Ти здуріла на старості літ? Нащо ти так з батьком?

 – Люба, я все життя про це мріяла. Колись, ти мене зрозумієш.

Та діти не розуміли. Оголосили мені бойкот. Син взагалі сказав, що я навмисно залишаю батька, аби його не доглядати на старість. Хоча всі ми розуміємо, що ще не знати кому і кого доведеться доглядати.

Мені дуже прикро через ситуацію з дітьми, та лишень зараз я зрозуміла, що таке бути щасливою жінкою.

Скажіть, добрі люди, невже я така погана? Мала б залишитися з чоловіком?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector