Я ходила вигулювати собаку і побачила, що біля наших воріт дитина лежить загорнута в ковдрочку, а батьків немає

Я прокинулася від слів доньки:

– Мамо, вставай! Я маю тобі дещо показати.

– Що трапилося? – не розуміла я спросоння.

– Я саме гуляла з собакою, коли побачила під нашою брамою згорток. Виявилося, що це немовля, закутане в ковдру!

– Яке ще немовля?

– Годі цих запитань, бо воно замерзне на вулиці!

Після останньої фрази я швидко підвелася на ноги, натягнула халат, взула тапочки і вийшла на подвір’я. Донька привела мене до брами, під якою дійсно лежав малюк, а поруч з ним пакет. Всередині були памперси, суміш, деякі речі та записка: “Сподіваюся, що ви попіклуєтеся про мою доню”. Окремо були вказані параметри і дата народження дівчинки. Їй було всього два тижні.

Пошепки

Ми забрали немовля в будинок і зателефонували в поліцію. Там нам порадили переодягнути дитину і нагодувати її, а правоохоронці приїдуть як тільки зможуть. Донька витягла дівчинку з ковдри і ми обоє були враженні її вродою: чорне волосся, голубі очі та круглі щічки.

Через пів години в нашому домі з’явилися поліцейські. Вони взяли у нас свідчення, а тоді разом з дитиною поїхали геть. Цілий тиждень я не могла забути про цю подію, тому пішла у відділок, щоб поцікавитися, як склалася доля дівчинки. Там ніхто не міг дати відповідь на моє запитання, адже немовля одразу віддали в дитячий будинок. 

Я зателефонувала у притулок, але директор не хотів розголошувати таємну інформацію. Лише після того, як я сказала, що це моя донька знайшла немовля, він розповів:

– З дівчинкою все гаразд. Вона абсолютно здорова і у неї вже з’явилася нова сім’я.

– А що з її рідною мамою?

– Ми знайшли її. Виявилося, що це студентка другого курсу. Батько дитини залишив дівчину, а мама з татом також відмовилися приймати вагітну доньку. Вона опинилася в безвихідній ситуації, тому покинула немовля, аби хтось подбав про нього.

Я рада, що ця дитина все ж потрапила у люблячу родину, яка зможе подарувати їй батьківську любов і забезпечити усім необхідним.

Чи правильно вчинили матір, яка не мала можливості подбати про свою дитину? Як би ви відреагували на таку знахідку? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector