Я самостійно зруйнувала усе! Сама винна у тому, що мої діти такі невиховані та не поважають мене

Часто читаю різні історії у фейсбуці й розумію, що в кожного житті є непрості ситуації. У кожній ситуації завжди є причина.

От і я вирішила поділитись своєю історією, аби хтось, прочитавши, не повторив моїх помилок. Мене звуть Оксана, я скоро вийшла заміж та рік за роком народила дітей. В декреті я майже не була, тому що попросила свою маму переїхати до нас. Відповідно вона сиділа з дітьми, а я пішла працювати. Відверто кажучи, моя мама складна людина й чоловік не хотів жити разом з нею в одній хаті, однак ніколи не міг мені зізнатись в тому. Проте я це відчувала і знала точно. Тільки багато думати і якось вирішувати ситуацію мені було не до цього. Я активно займалась своєю кар’єрою, була вся в роботі практично щодня з ранку до ночі працювала. Моя мама взялась господарювати в нашій хаті, а чоловік, коли міг, то звозив і забирав дітей з садочка, гуляв з ними, вчився. Бувало інколи я навіть говорити не мала сили, коли поверталась з роботи.

Згодом я дізналась, що у чоловіка є інша жінка. Я не могла збагнути, як це і коли він встиг?? Але виявилось, що якщо є бажання, то й час можна знайти. Потім в нас вдома почались постійні скандали. В мені багато всього накопичувалось і я потім все це сказала, не підбираючи слів, на очах у дітях. Через деякий час, Віктор від мене пішов. І почалися справжні проблеми. Я найняла жінку, яка водила дітей в школу, готувала, робила з ними уроки. Але діти ніби зійшли з розуму! Вони стали просто нестерпні! Поведінка жахлива, в школі не вчаться, моєї роботи ніхто не цінує. Я цілодобово працюю, на довго сім’ї, а всі наче показились! Одного разу, я накричала на вчительку у школі, сказала їй, що вона не вміє працювати з дітьми.

Пошепки

Люди, і тільки нещодавно до мене дійшло ! Я самостійно зруйнувала усе! Зруйнувала найголовніше – сім’ю. Сама винна у тому, що мої діти такі невиховані, не поважають та не прислухаються до мене. Єдине, що у мене вдалося у житті це робота, яка тепер мені не потрібна, бо скоро пенсія.

Я робила з себе жертву, всі родичі жаліли мене й засуджували Віктора, але насправді в усьому винна я. Що хотіла, те й маю !

Тому прочитавши це, дорогі читачі, не повторюйте моїх помилок !

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector