– Я серйозним людям грошей винен! Як не віддам борги – і мене знайдуть, і всю мою родину!

Довела мене моя любов до ручки!

Сергій заміж мене покликав, коли ще ми були студентами й на двох ділили пачку мівіни й три сосиски. Мама казала, що то все – дурна затія. Але ж в мені грала любов!

Чи то через почуття, чи то через брак розуму, але таки стали ми з Сергієм сім’єю. Працювати на когось ми обоє не хотіли, тому одразу почали думати, який би відкрити бізнес.

Багато часу пішло на роздуми, ще більше – на заробітки. Аж через 6 років вдалось нарешті показати світу свій перший магазин тканин. Якось мало-помалу та й вийшли ми на нормальний заробіток.

А воно як в житті: якщо десь прибуло, то десь пропало. Як тільки гроші почали до рук іти – почав мій Сергій на стороні гуляти.

– Сергію, я ж бачу, що щось з тобою не те робиться! – натякала я чоловіку, що знаю про його походеньки.

– Не капай мені на голову! – огризався він у відповідь.

Хто знає, скільки б ще він мене так за носа водив, аби не моя раптова вагітність… Виріс живіт і Сергія наче вітром здуло! Помахав мені рукою на прощання і пообіцяв аліменти платити.

Я ж думала, що мені ті копійки від нього не треба будуть, бо я зможу і далі бізнес вести. А де там… Він, як виявилось, усе на себе записував весь цей час, мого імені там і близько ніде немає!

Пошепки

Лишилась я з великою любов’ю, дитиною і порожнім гаманцем… Ніхто навіть уявити не може, як мені з цього всього вилазити важко було! А Сергій швидко собі ще одну дитинку забацав, скидав мені по тисячі щомісяця та й жив собі щасливо.

Довго я не цікавилась його життям взагалі, аж поки через три роки він мені не подзвонив! Мовляв, гроші треба терміново: бізнес прогорів, дитина захворіла, борги страшенні…

Послухала я його та й послала, куди вважала за потрібне.

Деякі друзі кажуть, що це з мого боку дуже жорстоко і низько. А я з цим не згодна! Чого ж ніхто не каже, що стрибати в гречку, коли в тебе жінка з немовлям – це жорстоко? І що отак забрати все до копійки в людини, якій у вічному коханні клявся – це теж жорстоко? 

Мене вже дістало, що все на світі завжди навколо чоловіків крутиться! Я тепер, бачте, для всіх погана. А він – святий і божий!

Нехай люди говорять, що захочуть, а я позичати гроші все одно не буду. Завів собі гарем – нехай сам тепер з ним розбирається!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А ви б позичили грошей колишньому?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector