… Я шукаю в жінці партнера. Особистість. Тому мені взагалі не цікаві ігри типу “дожени мене – і я твоя”…

…  В першу чергу, я шукаю партнера по життю. Жінка має бути особистістю. А всякі ігри типу “дожени мене”, “спершу мене треба добитися”, “доведи, що ти мене гідний” – мені взагалі не цікаві.  Жінки шукають принца, мужнього чоловіка, який готовий заради них на все. Але така поведінка швидше зацікавить підлітків та недосвідчених чоловіків. Такий флірт допустимий на початку відносин, але згодом жінка має бути рівноцінною мені.

Мені вже за сорок і я шукаю зрілу та розумну жінку, яка не буде вдатися до дитячих маніпулювань. Стосунки потрібно будувати вдвох. Ми разом маємо міцно стояти на ногах і цінити один одного, поважати та кохати. В таких стосунках немає місця для “жінка повинна” чи “чоловік повинен”. Кожен самостійно усвідомлює, яку лепту потрібно внести у сімейне життя. 

Я також хочу відчувати підтримку та інтерес у свою сторону. Мені не 15 років. Якщо жінка говорить “ні”, значить ні. Я не буду витрачати час на тих, кому я не цікавий. В стосунках я хочу відчувати комфорт та затишок. Спілкування з жінкою має приносити задоволення, а не перетворюватися в певний турнір, де в кінці тебе чекає приз – вона. 

А ось ці суперечки “хто головніший”, та маніпуляції в стилі “покажи, як сильно ти мене любиш”, а також необхідність тримати жінку в якихось рамках, як ніби вона дитя нетямуще – це все для мене просто вбиває стосунки.

Я з жінкою маю бути одним цілим. Тільки тоді стосунки будуть приносити щастя. 

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector