Я сказала Дмитрові, що чекаю дитину, хоча розуміла, що зі мною він не одружиться. Цей період мого життя був дуже напруженим

Тоді я не знала, що робити далі…

На одній зі студентських вечірок я познайомилася з Дмитром. Тоді я навчалася на третьому курсі. Підійшов він до мене вже в кінці вечора… я одразу закохалася. Він був високий, кремезний з неймовірною посмішкою. Після вечірки він провів мене додому, ми обмінялися номерами телефону…

Після цього вечора ми ще зустрічалися декілька разів, а через місяць він просто пропав і не відповідав на дзвінки. Якраз в цей період я дізналася, що чекаю дитину. Я намагалася його знайти через друзів, як виявилося, Дмитро був за кордоном. І вийшов на зв’язок лише коли повернувся.

Я тоді набралася сміливості і сказала Дмитру, хоча дуже переживала, адже ми з ним навіть не зустрічалася. І взагалі в цей період в мене в голові все було. як в тумані. Що скажуть батьки, як мені продовжити навчання чи прийме дитину Дмитро… все це не давало мені спокою.

Пошепки

Після мого повідомлення Дмитро призначив зустріч. Це дало якусь надію, правда, прийшов він з запізненням. Він став на коліно, протягнув мені букет троянд і маленьку обручку. Я була здивована ще більше, за цей час я передумала різне, але тільки такого ходу подій я не очікувала. Звичайно, я погодилася одружитися і відчувала себе тоді найщасливішою жінкою. Зі сльозами на очах я зателефонувала батькам, щоб повідомити цю новину. 

Зараз разом ми вже понад 10 років і маємо чудових двоє діточок. За ці роки було всяке, і моменти радості, і розпачу, але разом ми пережили все. З впевненістю можу сказати, що разом ми дійсно щасливі і дуже кохаємо один одного.

Можливо, якби не вагітність, наші стосунки так би і не мали розвитку. Але я вдячна долі за своє життя. 

Що ви думаєте з цього приводу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector