Я синові та невістці подарувала квартиру, а сваха одразу почала носом крутити. Хоча ж сама нам ні копійки навіть на ремонт не дала. Ось таку нахабу маю за родичку, що ворогові не побажаєш!

Зараз такі важкі часи – війна, великий курс долара, безробіття. І коли мій син у вересні одружився, то я вирішила молодятам подарувати житло. 

Я мала деякі заощадження, а ще продала свою стареньку однушку та пару тисяч позичила у родичів. Однак, це квартира не в дорогій та елітній новобудові, а у звичайній “радяночці” на Левандівці. На щастя, нам вдалося домовитися з продавцями за досить хорошу і навіть адекватну суму. 

Про це тільки знав син, бо ми самі обирали район. Він ледь від щастя не заплакав, коли отримав ключі від квартири та ще й руки мені цілував. Ну я ж мама, потрібно єдиному синові допомогти? 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І от з вересня по лютий тривали ремонтні роботи. Там треба нову штукатурку поставити, там треба стіни вирівняти, вікна змінити, докупити нову сантехніку. Чесно, я сама ледь не посивіла з тим ремонтом, бо щоразу майстри телефонували та повідомляли про якусь болячку. 

Деякі меблі ми купували нові, дещо дивилися на сайтах б/у. І от нарешті тиждень тому закінчили цей довгостраждальний ремонт, син з невісткою переїхали на квартиру. Минулої суботи було новосілля і все йшло добре, поки не прийшла сваха. 

– Ой, а о то ви не могли дітям купити квартиру в гарній новобудові? Я поки до вас йшла, то ледь ногу на тих сходах не зламала.

Замість того, аби щиро порадіти за дітей, Ольга Василівна тільки ходила по квартирі з таким виразом обличчя, наче лимон проковтнула:

“Ось це ви називаєте ремонт? Хіба якийсь економ, а не євро”

“То це такий диван? Не зручний, на ньому неможливо спокійно сидіти. Таке все тверде”

“А стіни білі, наче в психлікарні. Брр, не можу спокійно на це дивитися”.

Пошепки

Все їй було не так – від кольору стін до штор та плитки у ванній. Хоча пані Ольга ні копійки не вклала в цю квартиру, аби так командувати. 

І от, певно, така зверхня поведінка матері дуже негативно повпливала на Олену. Вона почала нарікати чоловікові, що, бачте, він її не любить, бо квартиру в старій будові купив.

“Та мені буде соромно подруг привезти у гості. Той страшний ліфт колись провалиться геть” – скандалила Олена. 

Мене ця поведінка взагалі шокувала. От я купила квартиру, зробила ремонт, а вони, такі великі пані, все одно недовольні. Що одна, що друга висловили своє “фі” мені та синові. Ось це просто нахабство з них випирає! 

Останньою каплею був дзвінок сина:

– Ма, слухай, ти ж офіційно власниця, так?

– Ну. І що? 

– Ти б не могла продати цю квартиру. А ми б з Оленою доклали гроші та купити краще. 

– Знаєш, сину, якщо тим двом королівнам не подобається моя квартира – то можуть забиратися геть під три чорти та шукати краще житло. Я ту квартиру почну здавати в оренду і матиму ще й прибуток. Хай краще невістка та сваха прикрутять свій норов, інакше я сама їх виставлю за поріг та ще й замки заміню! 

Олена притихла, вже не так командує чоловіком. Але мені чесно, дуже і дуже образливо. Так старалася, а мені просто наклали купу в душу. Ні дякую, ні спасибі. Лиш докори, бо це не новобудова! Вже жалію, що взагалі молодятам такий подарунок зробила…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector