Я так заслабла, що пролежала в лікарні весь січень. Дочка ні разу мене не навідала, а все через гроші!

Я так заслабла, що пролежала в лікарні весь січень. За цей час дочка ні разу мене не навідала. Не думала, що моїй дитині гроші будуть важливіші за матір!

У мене крім Діани ще є син Олег та старша дочка Віра. Але я не здогадувалась, що вони пересваряться зі мною через спадщину.

Тоді я мислила інакше, ділила гроші так, щоб допомогти тому, хто їх більше потребує. От наймолодшій Діані це дуже не сподобалось. Вона тоді всі свої “фе” висказала, що я не могла ночами спати. Так мене серце кололо і совість мучила, що не знала куди ж тепер діватися.

Мене звати Олена, мені вже 63 роки. Усі мої діти дорослі й мають свої сім’ї. Донедавна ми були дружною родиною і я щиро думала, що так буде завжди.

У найстаршої Віри є троє дітей. Вони з чоловіком багато працювали, що купити собі будинок. Зараз облаштовують свій сад та доробляють у хаті ремонт.

Пошепки

Середній син Олег з невісткою живуть зі мною, теж мають синочка. А наймолодша Діана переїхала до квартири чоловіка, вони виховують двох діточок.

У нас з чоловіком була ще дача. Через неї діти почали весь цей балаган. Все спорили хто більше з дачі овочів та фруктів собі бере. Тому ми з чоловіком втомилися це вислуховувати  вирішили її продати, а гроші поділити між дітьми.

Найбільше грошей я дала Вірі. Все-таки троє дітей то не просто, сама через це пройшла і розуміла, як зараз дочці. Та це оцінила Діана, образилася. Жодного разу не прийшла до мене в лікарню. Навіть не дзвонить і не хоче зі мною говорити. 

Я не бачу за собою особливої провини, вважаю, що вчинила справедливо, але схоже, що Діані байдуже. Я не знаю, як з нею миритися і хто взагалі повинен просити вибачення! 

Хіба гроші важливіші за рідну матір? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector